26.6 C
Ankara, TR
Pazar, Temmuz 12, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

vietnam-vizesi-nasil-alinir
Başkent:Hanoi
Telefon:+84
Alan:331.210 km²
Nüfus:92,7 milyon
Para Birimi: Đồng
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Vietnam Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Vietnam Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Vietnam Vizesi Hakkında & Vietnamese Visa İnformation

Vietnam Vizesi

Vietnam Vizesi

Vietnam Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012 yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Vietnam Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Vietnam vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Vietnam Vize Başvurusu

Vietnam Vize Başvurusu Vietnam’a seyahat edecek olan T.C. vatandaşları tarafından yapılması zorunlu bir işlemdir. Vietnam vize başvurusu sırasında planlanan Vietnam seyahatinin neden, ne kadar süreyle yapılacağına göre farklılık gösteren evraklardan oluşturulmuş olan dosyalar eksiksiz olması zorunludur.

Vietnam vize başvurusu diplomatik ve hizmet pasaportu olanların muaf tutulduğu da bilinmesi gereken bir detaydır. Vietnam Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Vietnam Vize İşlemleri

Vietnam Vize İşlemleri Vietnam seyahati planlayan T.C. vatandaşlarının gerçekleştirmekle yükümlü olduğu bir uygulamadır. Vietnam ile Türkiye arasında söz konusu olan vize muafiyeti anlaşmasına göre diplomatik ve hizmet pasaportu olan T.C. vatandaşları 180 gün içinde 90 günle sınırlı olmak koşulu ile vize muafiyetinden yararlanılabilmektedir.

Bunun dışında olan tüm T.C. vatandaşları Vietnam vize işlemleri için yapılan uygulamaların tümünü yapmakla yükümlüdür.

 

Vietnam Vize Çeşitleri

Vietnam Vize Çeşitleri, Vietnam Aile/Akraba Ziyareti, Vietnam vize çeşitleri içinde yer alan Vietnam Aile/Akraba Ziyareti için yapılması gereken evraklar bulunmaktadır. Vietnam’da bulunana aile ya da akraba ziyareti için öncelikle davetiye yollanması gerekmektedir. Yollanacak olan davetiyede Vietnam’da bulunan aile ya da akraba dereceliği belgelerle kanıtlanarak noter onaylı bir şekilde yollanmalıdır.

Akrabalık derecesinin kanıtlanamaması ya da davetiye yollanamaması durumunda Vietnam Vize Çeşitleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

 

Vietnam Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Vietnam Gerekli Belge ve Evrak Listeleri yapılacak olan seyahatin amacı ve süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle öncelikle yapılması gereken Seyahat türünün belirlenip hangi vize türüne başvuru yapılması gerektiğinin tespit edilmesi gerekmektedir.

Kısa olan Vietnam Aile / Akraba ziyareti, Vietnam turistik vize ve Vietnam ticari vize 180 gün içinde 90 gün yapılacak olan seyahatler için verilmektedir.

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

Vietnam Vize Randevusu 

Vietnam vize randevusu sırasında Vietnam Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından Vietnam vize prosedürüne uygun düzenlenmiş belgelerin dosya halinde doğru ve eksiksiz olması Vietnam vize başvurusunun gerçekleşmesi için oldukça önemlidir. Vietnam vize başvuruları şu şekilde yapılmaktadır; Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından ya da firmamız Long Vize tarafından başvurunuz yapılmaktadır. Vietnam Vize Randevusu hakkında detaylı bilgi için arayınız 0312 426 03 25.

 

Vietnam Vize Danışmanlık

Vietnam Vize Danışmanlık, Vietnam’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Vietnam Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Vietnam Vize Başvurusun’da bulunmak ve Vietnam Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Vietnam Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Vietnam Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Vietnam Vize Başvurusu yapın, Vietnam Vize Randevusu alın!

 

VİETNAM VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Vietnam Vizesi Hakkında Genel Bilgi edinmek isteyen T.C. vatandaşlarının doğru bilgi alması oldukça önemlidir. Vietnam vizesi Vietnam seyahati için alınması gereken bir belgedir. Diplomatik ya da hizmet pasaportu olan T.C. vatandaşları Vietnam vize muafiyetinden yararlanılabilirken Vietnam ziyaretinde bulunmak isteyen diğer T.C. vatandaşları Vietnam vize işlemlerini yapmakla yükümlüdürler.

Vietnam Vizesi Hakkında Genel Bilgi arasında bilinmesi gereken başak bir detay sahip olunan pasaportun geçerlilik özelliklerini taşıyor olması ve geçerliliğini seyahat sonrasında da devam ettirmesi oldukça önemlidir. Ayrıca pasaport dışında gerekli olan evraklar listesi Vietnam seyahat ve amacına göre değişmektedir. Bu nedenle yapılacak olan seyahat türüne göre yapılacak Vietnam vize başvuruları Vietnam’ın Türkiye temsilcilikleri olan Vietnam Konsolosluğu / Büyükelçiliği’ne şahsen yapılabilirken temsilciliklerle işbirliği içinde olan akrediteli seyahat acenteleri ve vize merkezlerine de yapılabilmektedir.

Vietnam Vizesi Hakkında Genel Bilgi edinirken detaylara çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü Vietnam Konsolosluğu / Büyükelçiliği Vietnam vize prosedüre uygun olmayan başvuruları geri çevirmektedir. Belgeler arasında bilgi tutarlılığı ise üzerinde titizlikle durulan başka bir konudur. Vietnam seyahati yapacak olanların gerekli olan evrakların düzenlenmesi ile ilgili doğru bir planlama ve yönlendirme desteği alabilmek için acentelerden ya da vize merkezlerinden yardım almalıdırlar. Danışmanlık hizmeti ile yapılan başvurular daha sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir. Bu da Vietnam vize neticesi için oldukça önemlidir.

 

VİETNAM VİZESİ BAŞVURUSU

Vietnam Vizesi Başvurusu Vietnam’a seyahat edecek olan T.C. vatandaşları tarafından yapılması zorunlu bir işlemdir. Vietnam vize başvurusu sırasında planlanan Vietnam seyahatinin neden, ne kadar süreyle yapılacağına göre farklılık gösteren evraklardan oluşturulmuş olan dosyalar eksiksiz olması zorunludur. Vietnam vize başvurusu diplomatik ve hizmet pasaportu olanların muaf tutulduğu da bilinmesi gereken bir detaydır.

Vize başvurusu yapacak olan T.C. vatandaşları Vietnam vize prosedür koşullarına göre evrakların düzenlenmesi için gerekli ön hazırlık sürecini planlı bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Vize başvurusu sırasında aksilik çıkmaması açısından yapılması gerekenlerle ilgili danışmanlık hizmeti veren acenteler ile vize merkezlerinden destek alınması büyük fayda sağlayacaktır. Vize başvurusu iki şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Birinci şekli vize başvurusunun şahsen yapılabileceği Vietnam Konsolosluğu / Büyükelçiliği’dir. Vize başvurusu yapılmasının ikinci yolu ise temsilciliklerle işbirliği içinde çalışan akrediteli acenteler ya da vize başvuru merkezlerinden destek alınarak da yapılabilmektedir.

Vietnam Vizesi Başvurusu için kullanılacak olan pasaportun 10 yıldan önce alınmamış olması, seyahat sonrasında da pasaportun 180 gün geçerliliğini devam ettiriyor olması oldukça önemlidir. Sahip olunan pasaport bu özellikleri taşımıyor ise ya da daha önce hiç pasaport sahibi olmayanlar hemen bir pasaport temin etmeliler. Vize başvurusu sonrasında evrakların incelenip sonuçlandırılması yaklaşık olarak 7 ile 10 iş günü içinde sonuç alınmaktadır. Bu nedenle de Vietnam vize işlemlerine seyahat edilmek istenen tarihten 15-20 gün önce başlanması zaman kaybının önüne geçecektir.

Vietnam vizesi başvurusu için Türkiye’den genelde turistik, ticari ve aile / akraba ziyaretleri amaçlarında talepler alan bir ülkedir. Vietnam’ın Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) pasaportlulara vize uygulaması olmamakla beraber, Umumi (Bordo) pasaport sahiplerinin Vietnam vize başvurusu sürecine dahil olmaları gerekmektedir. Vietnam vize başvurusu için Vietnam Konsolosluğu / Büyükelçiliğinin belirlediği evraklarla düzenlenmiş bir vize başvuru dosyasına ihtiyaç vardır. Vietnam’ın kapıda vize uygulaması sadece uçakla yapılacak seyahatler için uygun olduğundan, Türkiye’den Vietnam’a ziyaret planlayan (uçak harici bir yolla) T.C vatandaşlarının Vietnam vize işlemlerini Türkiye’deki, Vietnam dış temsilciliklerinden tamamlamaları gerekir. Vietnam’ın kendine özgü gümrük kulları ve vize süreçleri hakkında bilgi sahibi olmak da Vietnam vizesi başvurusu sürecinde problem yaşamamak adına önemlidir. Vietnam’ın Türkiye’de faaliyet gösteren resmi dış temsilcilikleri dışında herhangi bir kurum ya da kuruluşla vize başvuru süreçleri hakkında bir ortaklığı bulunmamaktadır. Bu kapsamda Vietnam vizesi için yapılacak başvurularda herhangi bir vize başvuru asistan firmasıyla muhatap olacak bir durum oluşmaz. Vietnam vize başvurusu için en az 6 ay daha geçerlilik süresi devam eden resmi bir T.C pasaportunun başvuru sahipleri tarafından ibraz edilmesi zorunludur.

 

VİETNAM VİZESİ ÇEŞİTLERİ

Vietnam Vizesi Çeşitleri, Vietnam Aile/Akraba Ziyareti, Vietnam vize çeşitleri içinde yer alan Vietnam Aile/Akraba Ziyareti için yapılması gereken evraklar bulunmaktadır. Vietnam’da bulunana aile ya da akraba ziyareti için öncelikle davetiye yollanması gerekmektedir. Yollanacak olan davetiyede Vietnam’da bulunan aile ya da akraba dereceliği belgelerle kanıtlanarak noter onaylı bir şekilde yollanmalıdır.

Akrabalık derecesinin kanıtlanamaması ya da davetiye yollanamaması durumunda Vietnam vize işlemleri olumsuz sonuçlanmaktadır.

 

 

VİETNAM VİZESİ DANIŞMANLIK

Vietnam Vizesi Danışmanlık, Vietnam’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Vietnam Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize aracılığı ile müracaat edilerek yapılmalıdır.

Vietnam Vize Başvurusun’da bulunmak ve Vietnam Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Vietnam Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Vietnam Vizesi İşlemleri için hemen arayın, kolay Vietnam Vize Başvurusu yapın, Vietnam Vizesi Randevusu alın!

 

 

VİETNAM VİZESİ İŞLEMLERİ

Vietnam Vizesi İşlemleri Vietnam seyahati planlayan T.C. vatandaşlarının gerçekleştirmekle yükümlü olduğu bir uygulamadır. Vietnam ile Türkiye arasında söz konusu olan vize muafiyeti anlaşmasına göre diplomatik ve hizmet pasaportu olan T.C. vatandaşları 180 gün içinde 90 günle sınırlı olmak koşulu ile vize muafiyetinden yararlanılabilmektedir.

Bunun dışında olan tüm T.C. vatandaşları Vietnam vizesi işlemleri için yapılan uygulamaların tümünü yapmakla yükümlüdür.

 

 

VİETNAM VİZESİ RANDEVUSU

Vietnam vizesi randevusu sırasında Vietnam Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından Vietnam vize prosedürüne uygun düzenlenmiş belgelerin dosya halinde doğru ve eksiksiz olması Vietnam vize başvurusunun gerçekleşmesi için oldukça önemlidir. Vietnam vize başvuruları şu şekilde yapılmaktadır; Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından ya da firmamız Long Vize tarafından başvurunuz yapılmaktadır.