VFS Global Malta Vize İşlemleri

824

VFS Global Malta Vize İşlemleri

Malta Vizesi

Schengen üyesi olan Malta Devleti’ne yapılması planlanan ziyaret başvuruları yapılacak olan seyahatin amacına ve süresine göre farklılık göstermektedir. Uzun süreli seyahatler için direk olarak Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği’ne başvuru yapılabilirken kısa süreli seyahatler için ise akrediteli acenteler ile vize başvuru merkezlerinin aracılığı Malta Schengen vize başvuruları kabul edilmektedir. Malta Vize İşlemleri için resmi olarak yetkili vize başvuru merkezidir.

VFS Global Malta Vize İşlemleri için randevu alınması gerekmektedir. Malta vizesi talebi seyahatin amacına ve süresine göre değerlendirilmektedir. Kısa süreli 180 gün içinde yapılacak en fazla 90 günlük seyahatler olan Malta Aile/Akraba Ziyareti, Malta Turistik Vize ve Malta Ticari Vize başvuruları VFS Global Malta Vize İşlemleri için aracılık yapmakta ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Malta seyahati yapacak olan T.C. vatandaşları gerekli olan evrakların nasıl ve nereden temin edilmesi gerektiği konusunda aktif bir şekilde destek vermektedir.

VFS Global Malta Vize İşlemleri randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Malta seyahatinin planlanan tarihte gerçekleştirilebilmesi ve evrakların yanlış ya da eksik olmasından kaynaklanabilecek malta vize başvuru reddinin önüne geçilebilmesi için Malta Vize İşlemleri konusunda destek vermektedir. Malta Schengen vize başvuru sonucunun kararı ve sürecinde herhangi bir etkiye sahip olmayan VFS Global Malta Vize İşlemleri için aracılık etme yetkisine sahiptir. Malta Schengen Vize Başvuru değerlendirilmesi yalnızca Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından yapılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin