VFS Global Lüksemburg Vize İşlemleri

834

VFS Global Lüksemburg Vize İşlemleri

Lüksemburg VizesiVFS Global Lüksemburg Vize İşlemleri için gerekli tüm işlemlerin yürütülmesinde ve gerekli başvuruları yapmakla yetkili olan bir vize başvuru merkezidir. Lüksemburg seyahati için geçerli bir Schengen vizesi olanların ellerinde bulunan vize ile Lüksemburg Schengen vize başvurusu yapmalarına gerek yoktur. Ancak herhangi bir Schengen vizesi olmayan bordo pasaportu olan T.C. vatandaşları Lüksemburg vize işlemlerini başvuru sürecine kadar yürütmekle yetkili olan aracı kurum Lüksemburg Vize İşlemleri için bir planlama yapılması sürecin sağlıklı ilerlemesi açısından fayda sağlayacaktır.

Lüksemburg Vize İşlemleri için yapılması düşünülen Lüksemburg ziyaretinin amacı, süresi ve başvuru yapan kişinin işine göre de değişiklik gösteren evrakların ne olduğu, nereden alınması gerektiği ve ne şekilde düzenleme yapılacağı hakkında danışmanlık hizmeti de verilmektedir. Schengen üyesi olduğu için Schengen vize prosedürü uygulayan Lüksemburg Büyük Dukalığı vize başvurularını da bu yönetmelik doğrultusunda değerlendirmektedir. Bu nedenle Lüksemburg vize işlemlerinin yalnızca yürütülmesinde yetkili olan Lüksemburg Vize İşlemleri için gerekli her koşulun sağlanması için destek vermektedir.

VFS Global Lüksemburg Vize İşlemleri için Türkiye temsilcisi olan Lüksemburg Konsolosluğu / Büyükelçiliği ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Lüksemburg vize işlemlerinin yalnızca yürütülmesi sonrasında aracı kurum olarak Lüksemburg Konsolosluğu / Büyükelçiliği’ne başvuru yapan VFS Global Lüksemburg Vize İşlemleri ile ilgili karar verme yetkisine sahip değildir.

VFS Global Lüksemburg vize işlemleri için Türkiye sınırları içerisinde yetkilendirilmiş tek vize asistan firmasıdır. Bu bağlamda VFS Global Lüksemburg vize işlemleri yetkisini Lüksemburg Konsolosluğu / Büyükelçilisinden almıştır. VFS Global Lüksemburg vize işlemleri, Lüksemburg Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemlerinden önceki başvuru ayağını teşkil eder. Bu kapsamda VFS Global Lüksemburg vize başvuru merkezlerinde Lüksemburg Konsolosluğu / Büyükelçiliğinin belirlediği kriterler uyarınca başvuru sahiplerinin başvuru dosyalarına birtakım ön inceleme çalışmaları yapar. VFS Global Lüksemburg vize başvuru merkezleri yine Lüksemburg Konsolosluğu / Büyükelçiliği adına başvuru sahiplerinin biyometrik verilerini almakla da görevli ve yetkilidir. VFS Global firması aldığı biyometrik verileri ilgili ülkenin dış temsilciliği haricinde bir kurum ya da kuruluşla paylaşmaz. Lüksemburg turistik, aile / akraba ziyareti ve ticari vizeleri için başvuru adresi VFS Global Lüksemburg vize başvuru merkezleridir. VFS Global Lüksemburg vize işlemleri esnasında vize başvuru ücreti ve vize harcını da tahsil eder. Ayrıca VFS Global Lüksemburg vize başvuru merkezlerinde VIP hizmet gibi ek hizmetler mevcuttur. Bu ek hizmetler ekstra ücrete tabi olup başvuru sürecini rahat ve hızlı geçirmenizi sağlar anca Lüksemburg Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemlerinde bu ek hizmetlerin bir etkisi olmaz. VFS Global Lüksemburg vize işlemleri hakkında detaylı bilgi, rehberlik & danışmanlık hizmeti almak için; ; 0 312 426 03 25.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin