VFS Global İrlanda Vize İşlemleri

1420

VFS Global İrlanda Vize İşlemleri

İrlanda VizesiVFS Global İrlanda Vize İşlemleri İrlanda vizesi için gerekli olan tüm işlemlerin yürütülmesinde ve İrlanda vize başvurusunu yapmada yetkili olan resmi bir vize başvuru merkezidir. İrlanda Konsolosluğu / Büyükelçiliği ile işbirliği içinde hareket eden İrlanda Vize İşlemleri için hazırlanması gereken evrakların nereden ne şekilde alınması konusunda da destek vermektedir. Bu nedenle de İrlanda seyahati planlayan T.C. vatandaşlarının İrlanda vizesi için yapılması gereken ön hazırlık sürecinde İrlanda Vize İşlemleri için gerekli planlanmanın yapılması zaman kaybını önleyecektir.

İrlanda Konsolosluğu / Büyükelçiliği oldukça titiz yaklaştığı evrakların gerekli koşulları taşıması hususuna İrlanda vize talebinde bulunan kişilerin oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Evrak toparlama sürecinde zaman kaybı yaşanmaması ve İrlanda vize başvurusunun sorunsuz bir şekilde olmasını sağlanması için hizmet veren İrlanda Vize İşlemleri için gerekli olan her desteği vermektedir.

VFS Global İrlanda Vize İşlemleri için evrakların ne olduğu nereden alınması ve ne şekilde olması konusunda İrlanda vize talebinde bulunan kişilere yol göstermektedir. Gerekli olan evrakların ön incelmesi yapan VFS Global İrlanda Vize İşlemleri için eksik ya da yanlış evrakların düzeltilmesi için rehberlik yapmaktadır. Gerektiği takdirde bazı evrakların temin edilmesinde de yardımcı olan VFS Global İrlanda Vize İşlemleri sonrasında ise İrlanda vize başvurusunu başvuru talebinde bulunan T.C. vatandaşı için yapmaktadır.

VFS Global İrlanda vize işlemleri İrlanda vize başvurusu süreçlerinin ilk adımını oluşturan işlemler bütünüdür. İrlanda Konsolosluğu / Büyükelçiliğinin elçilik bünyesindeki yoğunlukları engellemek amacıyla anlaşma sağlamış olduğu VFS Global firmasına ait İrlanda vize başvuru merkezlerinde gerçekleştirilen işlemler daha çok başvuru adımını kapsayan uygulamaların bulunduğu işlemlerdir. VFS Global İrlanda vize başvuru merkezlerinin asli görevi İrlanda ziyareti planlayan başvuru sahiplerinin – daha önceden doğru hazırlaması beklenen – başvuru dosyalarını teslim almak, başvuru sahiplerinin biyometrik verilerini almak ve başvuru sahiplerinden vize harcı & başvuru ücreti gibi resmi kalemleri tahsil etmek. Bununla beraber VFS Global İrlanda vize başvuru merkezlerinin teslim alacağı dosyalara (İrlanda Konsolosluğu / Büyükelçiliğinin belirlediği kriterlere göre) birtakım ön kontroller yapma yetkisi de bulunmaktadır. Bu nedenle doğru hazırlanmamış bir İrlanda vize başvuru dosyası henüz VFS Global vize işlemleri adımından bile sınıfta kalabilir. Bu durumda başvuru dosyası İrlanda Konsolosluğu / Büyükelçiliğine teslim edilmez ve düzeltilmesi adına sahibine iade edilir. VFS Global İrlanda vize başvuru merkezleri bu konuda hiçbir şekilde rehberlik ve danışmanlık hizmeti sağlamaz. VFS Global İrlanda vize başvuru merkezlerinin vize başvuru sürecini hızlandırmak için sağladığı bazı ekstra hizmetler bulunmaktadır. VIP Başvuru, kapıda pasaport teslimi gibi hizmetleri kapsayan bu hizmetleri ekstra ücret ödeyerek satın almak mümkündür. Ancak bu satın alınan ekstra hizmetlerin İrlanda Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemlerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. VFS Global İrlanda vize işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için; 0 312 426 03 25.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin