VFS Global Finlandiya Vize İşlemleri

767

VFS Global Finlandiya Vize İşlemleri

Finlandiya VizesiFinlandiya Konsolosluğu / Büyükelçiliği 3 ayı geçmeyecek kısa süreli başvuruları şahsen kabul etmemektedir. Bu nedenle resmi olarak görevlendirilmiş Finlandiya Vize İşlemleri için iletişime geçilmesi ve gerekli olan ön hazırlık sürecinin oluşması için oldukça önemlidir. VFS Global Finlandiya Vize İşlemleri Finlandiya Schengen vizesi için geçerli olan Aile / Akraba ziyareti, Finlandiya Turistik vize ve Finlandiya Ticari vize işlemleri için başvuru yapacak kişilere hizmet vermektedir.

Finlandiya Vize İşlemleri seyahat yapmak isteyen herkese gerekli dillerde gerekli olan belgelerin listesi ve listenin nasıl hazırlanıp dosya haline getirilmesi gerektiği konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Planlan tarihte Finlandiya seyahatin gerçekleşmesi için gerekli olan evrakların prosedüre uygun olarak hazırlanması sürecinde etkin bir görev üstlenen Finlandiya Vize İşlemleri başvurusunu Finlandiya Konsolosluğu’na ulaştırmaktadır.

Finlandiya Konsolosluğu gerekli gördüğü durumlarda ek evrak ve mülakat davetini VFS Global Finlandiya Vize İşlemleri departmanı ile başvuru yapacak kişiye iletmektedir. VFS Global Finlandiya Vize İşlemleri ile ilgili tüm başvuruların iletilmesi, işlemlerden sonra pasaportun teslim edilmesi ve sonucun gönderildiği kapalı zarfın Finlandiya seyahati yapacak kişiye teslim etmesi aşamasında VFS Global Finlandiya Vize İşlemleri danışmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.Finlandiya Vize İşlemleri için olumlu ya da olumsuz sonuçlanmasına yönelik bir etkiye sahip değildir.Finlandiya Vize İşlemleri sürecinin doğru bir şekilde tamamlanabilmesi için hizmet vermektedir.

VFS Global Finlandiya vize işlemleri Finlandiya Konsolosluk / Büyükelçilik binalarındaki yoğunlukların önüne geçmek üzere Finlandiya tarafından alınan kararla bir başvuru firmasından yardım alınmasıyla başlayan işlemlerdir. VFS Global Finlandiya vize başvuru merkezlerinde gerçekleştirilen vize başvuru işlemleri esnasında VFS Global Finlandiya vize başvuru merkezi dosyanız ile ilgili bir dizi işlem uygulamaktadır. Ayrıca VFS Global firması sizin biyometrik bilgilerinizi de alma yetkisine sahip olduğundan parmak izi verme işleminizi de VFS Global Finlandiya vize işlemleri sırasında gerçekleştirirsiniz. VFS Global Finlandiya vize başvuru merkezlerinde biyometrik fotoğraf hizmeti alabileceğiniz gibi (ücrete tabi) daha önceden Finlandiya Konsolosluğu / Büyükelçiliğinin belirlediği kriterlere uygun olarak çektirdiğiniz biyometrik fotoğraflarınızla da VFS Global vize başvuru merkezlerinde işlem yapabilirsiniz. VFS Global Finlandiya vize işlemleri sırasında başvuru sahiplerinin ödemesi gereken vize harçları ve vize başvuru ücretlerinin tahsilini yapmakla da yetkilendirilmiş bir asistan firmadır.

VFS Global Finlandiya vize başvuru merkezlerinde başvuru sahiplerine ekstra ücrete tabi bazı özel hizmetler de sunmaktadır. Bu hizmetlerin ücretleri vize harcına ve vize başvuru ücretine dahil olmayıp isteğe bağlı olarak seçilebilmektedir. Bu özel ekstra hizmetlerden faydalanmanız durumunda VFS Global merkezindeki süreciniz hızlanacaktır fakat bu hizmetlerin herhangi bir şekilde Finlandiya Konsolosluğu / Büyükelçiliğinde yürütülen vize işlemlerinize katkısı olmayacaktır. VFS Global Finlandiya vize başvuru merkezlerinin tek yetki alanı vize başvuru dosyalarını teslim alıp Finlandiya Konsolosluğu / Büyükelçiliğine transferini gerçekleştirmek ve biyometrik verileri toplamaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin