21.2 C
Ankara, TR
Pazar, Eylül 27, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

suudi-arabistan-vize-basvuru-islemleri
Başkent:Riyad
Telefon:+966
Alan:2.150.000 km²
Nüfus:32,28 milyon
Para Birimi:Suudi Arabistan Riyali
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Suudi Arabistan/Suudi Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Suudi Arabistan Suudi Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi Hakkında & Suudi Arabia/Suudi Visa İnformation

Suudi Arabistan Vizesi

Suudi Arabistan Vizesi

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012 yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Suudi Arabistan/Suudi Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Suudi Arabistan/Suudi vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Suudi Arabistan/Suudi Vize Başvurusu

Suudi Arabistan/Suudi Vize Başvurusu için Suudi Arabistan Konsolosluğu / Suudi Arabistan Büyükelçiliği tarafından belirlenen şartları taşımak ve yerine getirmek oldukça önemlidir.

Suudi Arabistan Vizesi Başvurusu sırasında yapılacak olan seyahatin niçin ve ne kadar süreyle yapılacağına göre değişim gösteren evrakların eksiksiz ve doğru bir şekilde beyan edilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Suudi Arabistan Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Suudi Arabistan/Suudi Vize Randevusu

Suudi Arabistan/Suudi Vize Randevusu Suudi Arabistan/Suudi Vize başvurusunun gerçekleştirilmesi gereken bir uygulamadır. Suudi Arabistan Vizesi Randevusu öncesinde yapılacak olan başka işlemler bulunmaktadır.

Suudi Arabistan Vizesi ile seyahat yapmayı planlayan T.C. vatandaşları için yapılması zorunlu olan Suudi Arabistan Vizesi prosedürlerini uygulanması gerekmektedir.

 

Suudi Arabistan/Suudi Vize İşlemleri

Suudi Arabistan/Suudi Vize İşlemleri Suudi Arabistan vize başvurusunda teslim edilmesi gereken evrakların hazırlanma sürecidir.

Suudi Arabistan Vizesi için gerekli olan evrakların Suudi Arabistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen kriterlere göre hazırlanmış olması gerekmektedir. Suudi Arabistan vize başvuruları pasaport türüne bakılmaksızın Suudi Arabistan seyahati yapacak olanlar Suudi Arabistan Vize işlemleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Suudi Arabistan/Suudi Vize Çeşitleri

Suudi Arabistan/Suudi Vize Çeşitleri Suudi Arabistan/Suudi Aile/Akraba Ziyareti, Suudi Arabistan/Suudi Vize Çeşitleri içinde yer alan Suudi Arabistan/Suudi Aile/Akraba Ziyareti için yapılması gereken işlemleri Suudi Arabistan vize prosedür koşullarına göre uygulanmalıdır.

Suudi Arabistan/Suudi Aile/Akraba Ziyareti yapılabilmesi için Suudi Arabistan’da bulunan kişi ya da kişilerin Aile ya da akrabalık durumunu destekleyecek belgelerin.

 

Suudi Arabistan/Suudi Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Suudi Arabistan/Suudi Gerekli Belge ve Evrak Listeleri için en doğru bilgi ve yönlendirme için temsilciliklerle işbirliği içinde hizmet sağlayan firmamız Long Vize aracılığıyla bilgi alınması gerekmektedir. Suudi Arabistan vize uygulamaları Suudi Arabistan seyahati yapmayı planlayan T.C. vatandaşları tarafından yapılması zorunlu olan işlemlerdir.

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

Suudi Arabistan/Suudi Vize Danışmanlık

Suudi Arabistan/Suudi Vize Danışmanlık için Suudi Arabistan/Suudi’ye seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Suudi Arabistan/Suudi Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Suudi Arabistan/Suudi Vize Başvurusunda bulunmak ve Suudi Arabistan/Suudi Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Suudi Arabistan/Suudi Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Suudi Arabistan/Suudi Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Suudi Arabistan/Suudi Vize Başvurusu yapın, Suudi Arabistan/Suudi Vize Randevusu alın!

 

SUUDİ ARABİSTAN VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi Hakkında Genel Bilgi edinecek olan kişilerin bazı detaylara konusunda dikkatli olması gerekmektedir. Suudi Arabistan seyahati yapacak olan T.C. vatandaşları hangi pasaport türüne sahip olursa olsun Suudi Arabistan sınırlarından geçebilmenin ön koşulu olan Suudi Arabistan vizesi için gerekli koşulların yerine getirilmesi zorunludur. Yalnızca diplomatik pasaportu olan T.C. vatandaşlarından Suudi Arabistan vize ücret talebinde bulunulmamaktadır. Bunun dışında olan tüm işlemler Suudi Arabistan seyahati için yapılması zorunlu uygulamalardır.

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi Hakkında Genel Bilgi arasında bilinmesi gereken önemli bir detay ise Suudi Arabistan Konsolosluğu 1 Haziran 2011 tarihi itibari ile Suudi Arabistan vize başvuru işlemleri için çipli pasaport uygulamasına başlanmıştır. Özellikle bilinmesi gereken bir detay lacivert pasaport sahibi olanların pasaportu kabul edilmemektedir.

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi Hakkında Genel Bilgi içinde yer alan detaylar arsında yapılacak olan seyahatin niçin ve ne kadar süreli yapılmasına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Suudi Arabistan/Suudi Aile/Akraba Ziyareti, Suudi Arabistan/Suudi Turistik Vize ve Suudi Arabistan/Suudi Ticari Vize ile kısa süreli seyahatler yapılabilmektedir. Bu tür vize başvuruları içinde Suudi Arabistan seyahati yapılması planlanan tarihten ortalama 15 gün öncesinde başvuru yapılması gerekmektedir.

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi Hakkında Genel Bilgi arasında bilinmesi gereken başka bir detay ise başvuru yapılacak yerlerdir. Suudi Arabistan vizesi için temsilciliklere ye da akrediteli vize danışmanlık merkezlerine başvuru yapılabilmektedir.

 

SUUDİ ARABİSTAN VİZE BAŞVURUSU

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi Başvurusu için Suudi Arabistan Konsolosluğu / Suudi Arabistan Büyükelçiliği tarafından belirlenen şartları taşımak ve yerine getirmek oldukça önemlidir.

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi Başvurusu sırasında yapılacak olan seyahatin ne amaçlı ve ne kadar süreyle yapılacağına göre değişim gösteren evrakların eksiksiz ve doğru bir şekilde beyan edilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

 

SUUDİ ARABİSTAN VİZESİ ÇEŞİTLERİ

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi Çeşitleri Suudi Arabistan/Suudi Aile/Akraba Ziyareti, Suudi Arabistan/Suudi Vize Çeşitleri içinde yer alan Suudi Arabistan/Suudi Aile/Akraba Ziyareti için yapılması gereken işlemleri Suudi Arabistan vizesi prosedür koşullarına göre uygulanmalıdır.

Suudi Arabistan/Suudi Aile/Akraba Ziyareti yapılabilmesi için Suudi Arabistan’da bulunan kişi ya da kişilerin Aile ya da akrabalık durumunu destekleyecek belgelerin kesin ve doğru olması önemli bir husustur.

 

SUUDİ ARABİSTAN VİZESİ DANIŞMANLIK

Suudi Arabistan/Suudi Vize Danışmanlık için Suudi Arabistan/Suudi’ye seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Suudi Arabistan/Suudi Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize tarafından müracaat edilerek yapılabilmektedir.

Suudi Arabistan/Suudi Vize Başvurusunda bulunmak ve Suudi Arabistan/Suudi Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Suudi Arabistan/Suudi Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Suudi Arabistan/Suudi Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Suudi Arabistan/Suudi Vize Başvurusu yapın, Suudi Arabistan/Suudi Vize Randevusu alın!

 

SUUDİ ARABİSTAN VİZESİ İŞLEMLERİ

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi İşlemleri Suudi Arabistan vize başvurusunda teslim edilmesi gereken evrakların hazırlanma sürecidir.

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi İşlemleri için gerekli olan evrakların Suudi Arabistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen kriterlere göre hazırlanmış olması gerekmektedir. Suudi Arabistan vizesi başvuruları pasaport türüne bakılmaksızın Suudi Arabistan seyahati yapacak kişilerin detaylı bilgi almaları için firmamız Long Vize ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

 

SUUDİ ARABİSTAN VİZESİ RANDEVUSU

Suudi Arabistan/Suudi Vizesi Randevusu Suudi Arabistan/Suudi Vize başvurusunun gerçekleştirilmesi gereken bir uygulamadır. Suudi Arabistan/Suudi Vizesi Randevusu öncesinde yapılacak olan başka işlemler bulunmaktadır. Suudi Arabistan seyahati yapmayı planlayan T.C. vatandaşları için yapılması zorunlu olan Suudi Arabistan vize prosedürlerini uygulanması gerekmektedir. Suudi Arabistan/Suudi Vizesi Randevusu sırasında gerekli olan evrakların yapılacak olan Suudi Arabistan vize amacı ve süresine göre farklılık gösterse de herkes tarafından zorunlu olarak düzenlenmiş evrakların arasında Suudi Arabistan’dan yollanmış davetiye olması zorunludur. Davetiye olmadan yapılacak başvurular geri çevrilecektir.

Suudi Vize Randevusu sırasında gerekli olan evrakların hazırlanması için Suudi Arabistan Konsolosluğu ile Suudi Arabistan Büyükelçiliği ile koordineli faaliyet gösteren akrediteli acentelerden yahut vize başvuru merkezlerinden destek alınması Suudi Vize Randevusu sırasında olası aksiliklerin önüne geçilmesine yardımcı olacaktır. Suudi Arabistan vize işlemlerini Suudi Arabistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize prosedür şartlarına göre düzenlenmesine yardımcı olan danışmanlık firmaları evrakların ön kontrollerini yaparak eksiksiz ve doğru bir dosya teslime edilmesine yardımcı olmaktadır.

Suudi Vizesi Randevusu alınırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri Arabistan Konsolosluğu ile Suudi Arabistan Büyükelçiliği’nin hizmet verdiği saatlere dikkat edilmelidir. Arabistan Konsolosluğu ile Suudi Arabistan Büyükelçiliği hafta içi Pazartesi ile Perşembe günlerinde saat 9.00 ile 15.00 arasında Suudi Vizesi Randevusu alınması gerekmektedir. Ayrıca temsilcilikler Suudi Arabistan ticari vize başvurularını Cuma günleri kabul etmemektedir.