28.8 C
Ankara, TR
Cuma, Ağustos 14, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

vfs-slovakya-vize
Başkent:Ljubljana
Telefon:+386
Alan:20.273 km²
Nüfus:2,065 milyon
Para Birimi:Euro ( € )
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Slovenya Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Slovenya Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Slovenya Vizesi Hakkında & Slovenia Visa İnformation

Slovenya Vizesi

Slovenya Vizesi

Slovenya Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012 yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Slovenya Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Slovenya vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Slovenya Vize Başvurusu

Slovenya Vize Başvurusu Slovenya’ya seyahat etmeyi planlayan bordo pasaportu olan tüm T.C. vatandaşları için zorunlu olan bir uygulamadır.

Slovenya sınırlarında Slovenya kapı vize uygulaması bulunmadığından yapılacak seyahatler öncesinde mutlaka Slovenya vizesi başvurusu yapılması gerekmektedir. Slovenya vize başvurusu sırasında hazırlanmış olması gereken evrakların eksiksiz bir başvuru için; Slovenya Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Slovenya Vize Randevusu

Slovenya Vize Randevusu Slovenya vize başvurusu için yapılacak son işlemdir. Slovenya vize randevusu sırasında Slovenya vizesi başvurusunun tamamlanabilmesi için gerekli tüm evrakların hazırlanmış olması gerekmektedir.

Slovenya vizesi başvurusu yapılacak olan Slovenya seyahat amacı ve süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Schengen üyesi olan Slovenya’ya yapılacak olan kısa süreli seyahat işlemleri için yapılmaktadır.

 

Slovenya Vize İşlemleri

Slovenya Vize İşlemleri yapılması planlanan Slovenya seyahatinin gerçekleşmesi için yapılan bir uygulamadır.

Slovenya seyahati amacı ve süresine göre uzun ya da kısa süreli Slovenya vizesi işlemeleri olarak yapılmaktadır. Slovenya vize işlemleri kısa yapılması planlanan Slovenya Aile/Akraba Ziyareti, Slovenya Turistik Vize ve Slovenya Ticari Vize kategorileri; Slovenya Vize İşlemleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Slovenya Vize Çeşitleri

Slovenya Vize Çeşitleri Slovenya Aile/Akraba Ziyareti, Slovenya vize çeşitleri içinde olan ve kısa süreli seyahatler için verilen Slovenya Aile/Akraba Ziyareti vizesi için bordo pasaport sahibi olan herkesin gerekli şartları yerine getirmesi gerekmektedir.

Daha önceden geçerli bir Schengen vizesi olmayan bordo pasaportlu T.C. vatandaşları Slovenya Schengen vizesi uygulamalarına tabi tutulurken yeşil, gri, siyah ve kırmızı pasaport sahibi olan T.C. vatandaşları 180 günde yapılacak 90 günlük…

 

Slovenya Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Slovenya Gerekli Belge ve Evrak Listeleri yapılacak olan seyahatin amacı ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Slovenya’ya yapılacak olan seyahatin amacı ve süresi alınacak olan Slovenya vizesi türünü belirlemektedir. Ayrıca Slovenya seyahati planlayan bordo pasaport sahibi olan tüm T.C. vatandaşları gerekli olan vize türüne göre Slovenya vize işlemlerini yapmakla yükümlü iken yeşil, gri, kırmızı ve siyah pasaportu olanlar 180 gün içinde 90 günü aşmayan vizeler için;

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

Slovenya Vize Danışmanlık

Slovenya Vize Danışmanlık için Slovenya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Slovenya Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize aracılığıyla müracaat edilerek yapılmalıdır.

Slovenya Vize Başvurusunda bulunmak ve Slovenya Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Slovenya Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Slovenya Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Slovenya Vize Başvurusu yapın, Slovenya Vize Randevusu alın!

 

SLOVENYA VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Slovenya Vizesi Hakkında Genel Bilgi edinmek isteyen T.C. vatandaşlarının Slovenya vizesi ile ilgili detaylara dikkat etmesi gerekmektedir. Schengen Bölgesi içinde yer alan Slovenya’ya yapılacak olan kısa süreli seyahatler için Schengen vize uygulaması yapılmaktadır. Slovenya Schengen vizesi için gerekli olan işlemler bordo pasaportu olan ve Slovenya seyahati yapacak olan tüm T.C. vatandaşları için geçerlidir. Kısa süreli seyahatler için Slovenya konaklama süresi 180 gün içinde 90 günü aşmayan sürelerdir. Ayrıca yeşil, gri, kırmızı ve siyah pasaport sahibi olan T.C. vatandaşları 180 günde 90 günü aşmayan seyahatler olması koşulu ile Slovenya vize işlemleri prosedürü uygulamalarına tabi tutulmamaktadır.

Slovenya Vizesi Hakkında Genel Bilgi arasında bilinmesi gereken detaylar arasında Slovenya’nın Türkiye temsilciliği bulunmamasıdır. Bu nedenle de Slovenya vize işlemleri Slovenya Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca temsilciliklerle koordineli faaliyet gösteren seyahat / turizm acenteleri ile vize başvuru merkezleri aracılığı ile de yapılmaktadır. Danışmanlık hizmeti de sağlayan acenteler ile vize merkezleri yapılması gereken işlemelerle ilgili detaylı bilgi verirken evrakların düzenlenmesi için de doğru planlama yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Slovenya Vizesi Hakkında Genel Bilgi içinde bulunan başka ve önemli bir detay ise Slovenya seyahati yapılması planlan tarihe kadar Slovenya vize işlemlerinin yetişmesi için başvuru yapılacak temsilciliklerin tatil günleri, çalışma gün ve saatleri hakkında doğru bilgi edinilmesi gerekmektedir.

 

SLOVENYA VİZESİ BAŞVURUSU

Slovenya Vizesi Başvurusu Slovenya’ya seyahat etmeyi planlayan bordo pasaportu olan tüm T.C. vatandaşları için zorunlu olan bir uygulamadır.

Slovenya sınırlarında Slovenya kapı vize uygulaması bulunmadığından yapılacak seyahatler öncesinde mutlaka Slovenya vizesi başvurusu yapılması gerekmektedir. Slovenya vize başvurusu sırasında hazırlanmış olması gereken evrakların eksiksiz hazırlanması gerekmektedir.

 

SLOVENYA VİZESİ ÇEŞİTLERİ

Slovenya Vizesi Çeşitleri Slovenya Aile/Akraba Ziyareti, Slovenya vize çeşitleri içinde olan ve kısa süreli seyahatler için verilen Slovenya Aile/Akraba Ziyareti vizesi için bordo pasaport sahibi olan herkesin gerekli şartları yerine getirmesi gerekmektedir.

Daha önceden geçerli bir Schengen vizesi olmayan bordo pasaportlu T.C. vatandaşları Slovenya Schengen vizesi uygulamalarına tabi tutulurken yeşil, gri, siyah ve kırmızı pasaport sahibi olan T.C. vatandaşları 180 günde yapılacak 90 günlük girişlerde vizeden muaflardır.

 

SLOVENYA VİZESİ DANIŞMANLIK

Slovenya Vizesi Danışmanlık için Slovenya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Slovenya Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize aracılığıyla müracaat edilerek yapılabilmektedir.

Slovenya Vize Başvurusunda bulunmak ve Slovenya Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Slovenya Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Slovenya Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Slovenya Vizesi Başvurusu yapın, Slovenya Vizesi Randevusu alın!

 

SLOVENYA VİZESİ İŞLEMLERİ

Slovenya Vizesi İşlemleri yapılması planlanan Slovenya seyahatinin gerçekleşmesi için yapılan bir uygulamadır.

Slovenya seyahati amacı ve süresine göre uzun ya da kısa süreli Slovenya vizesi işlemeleri olarak yapılmaktadır. Slovenya vizesi işlemleri kısa yapılması planlanan Slovenya Aile/Akraba Ziyareti, Slovenya Turistik Vize ve Slovenya Ticari Vize kategorileri için detaylı bilgi için firmamız Long Vize ile iletişime geçebilirsiniz.

 

SLOVENYA VİZESİ RANDEVUSU

Slovenya Vizesi Randevusu Slovenya vize başvurusu için yapılacak son işlemdir. Slovenya vizesi randevusu sırasında Slovenya vize başvurusunun tamamlanabilmesi için gerekli tüm evrakların hazırlanmış olması gerekmektedir. Slovenya vize başvurusu yapılacak olan Slovenya seyahat amacı ve süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Schengen üyesi olan Slovenya’ya yapılacak olan kısa süreli seyahat işlemleri için yapılmaktadır. Slovenya’ya yapılan kısa seyahatler içinde Slovenya Aile/Akraba Ziyareti, Slovenya Turistik Vize ve Slovenya Ticari Vize başvuruları yapılmalıdır.

Slovenya Vizesi Randevusu için ayrıca bilinmesi gereken önemli konulardan biri Türkiye’de temsilciliği bulunmayan ve Slovenya vize işlemleri için yetkili olan Slovenya Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından verilmektedir. Ayrıca Slovenya Konsolosluğu / Büyükelçiliği’nin Slovenya vize başvurusu için hizmet verdiği gün ve saatlerle birlikte tatil günlerinin de öğrenilmesi vize randevusu için aksaklık yaşanmasını engellediği gibi Slovenya vize sonuçlarının da gecikmesinin önüne geçecektir.

Slovenya Vizesi Randevusu sırasında yapılacak olan Slovenya seyahat amacı ve süresine göre hazırlanmış olan evraklardan oluşan dosyanın eksiksiz ve doğru bir şekilde teslim edilmesi önemlidir. Bu nedenle dosyanın tamamlanabilmesi ve Slovenya vizesi başvurularının sorunsuz geçmesi için acentelerden ve vize başvuru merkezlerinden destek alınması doğru olacaktır. Vize randevusu öncesinde gerekli tüm ön kontrolleri yapan ve seyahat edecek kişi adına vize randevusunu gerçekleştiren acenteler ile vize başvuru merkezleri  aracılığı ile Slovenya vize başvurusunun gerçekleştirilmesine dikkat edilmelidir.