14.8 C
Ankara, TR
Pazar, Mayıs 31, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

senegal-vize-islemleri
Başkent:Dakar
Telefon:+221
Alan:196.712 km²
Nüfus:15,41 milyon
Para Birimi:CFA frangı, Batı Afrika CFA frangı
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Senegal Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Senegal Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Senegal Vizesi Hakkında & Senegal Visa İnformation

Senegal Vizesi

Senegal Vizesi

Senegal Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012 yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Senegal Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Senegal vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Senegal Vize Başvurusu

Senegal Vize Başvurusu Senegal seyahati gerçekleştirmek isteyen diplomatik pasaport sahibi olanların dışında tüm T.C. vatandaşlarının yapması gereken bir işlemdir. Ancak Senegal Vize Başvurusu yapılmadan önce seyahatin yapılma amacı ve ne kadar süreyle yapılacağına göre hazırlanması gereken evraklar bulunmaktadır.  Senegal Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Senegal Vize Randevusu

Senegal vize randevusu Senegal vize başvurusu için gerekli bir işlemdir. Senegal vize başvurusu öncesinde teslim edilecek evrakların hazırlanması için yapılması gereken işlemler bulunmaktadır.

Senegal ziyareti düşünen T.C. vatandaşları içinde yalnızca diplomatik pasaportu olanlar belli koşullar altında Senegal vizesi almadan seyahat yapabilmektedirler. 180 gün içinde 90 gün sınırlı olan seyahatler olması koşulu ile vize muafiyeti

 

Senegal Vize İşlemleri

Senegal Vize İşlemleri uygulamalarına siyah ve kırmızı diplomatik pasaportlu olanların dışında Senegal seyahati planlayan T.C. vatandaşlarının tümü Senegal vize işlemlerine tabidirler.

Senegal vize işlemleri Senegal Aile / Akraba ziyareti, Senegal turistik vize ve Senegal ticari vize almak isteyen T.C. vatandaşları Senegal vize işlemleri için yapılması gereken her adımı için ;

Senegal Vize İşlemleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Senegal Vize Çeşitleri

Senegal Vize Çeşitleri Senegal Aile/Akraba Ziyareti, Senegal vize çeşitleri içinde yer alan Senegal Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan vize türü Senegal vizesidir.

Senegal Aile/Akraba Ziyareti yapacak olan kişilere Senegal’de bulunan Akraba ya da Aile tarafından gönderilmesi gereken davetiye olması gerekmektedir. Senegal’den yollanmış akraba / aile davetiyesi olmayan T.C. vatandaşlarının Senegal Aile/Akraba Ziyareti vizesi almaları mümkün değildir.

 

Senegal Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Senegal Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde yer alan tüm evrakların en doğru ve eksiksiz düzenlenmesi gerekmektedir. Senegal seyahati yapmayı düşünen T.C. vatandaşları Senegal vize işlemelerine tabi tutulmaktadır. Senegal seyahatinin en temel koşulu olarak da ifade edilebilir. Senegal seyahati ne amaçla ve ne kadar süreyle yapılacağına göre Senegal Gerekli Belge ve Evrak Listeleri değişebilmektedir.

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

Senegal Vize Danışmanlık

Senegal Vize Danışmanlık için Senegal’e seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Senegal Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Senegal Vize Başvurusunda bulunmak ve Senegal Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Senegal Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Senegal Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Senegal Vize Başvurusu yapın, Senegal Vize Randevusu alın!

 

SENEGAL VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Senegal Vizesi Hakkında Genel Bilgi edinmek doğru ve detaylı bilgi almak Senegal’e seyahat etmek isteyen T.C. vatandaşları için oldukça önemlidir. Senegal vizesi almak isteyen T.C. vatandaşları gerekli olan işlemleri yapmak mecburiyetindedirler. Çünkü Senegal’e seyahat etmenin ön koşulu Senegal vize uygulamalarının ön koşulunu yerine getirmektir. Senegal gümrüklerinde Senegal kapı vizesi ya da Senegal ekspres vize uygulaması yapmamaktadır. Senegal ile Türkiye arasında yapılmış olan vize muafiyet anlaşmasına göre yalnızca resmi pasaportu olanlara kısmen vize muafiyeti uygulanmaktadır. Bunun dışında kalan tüm T.C. vatandaşları Senegal vize prosedürlerinin her şartını yerine getirmek zorundadır.

Senegal Vizesi Hakkında Genel Bilgi arasında özellikle bilinmesi gereken detaylardan biri Senegal Konsolosluğu / Büyükelçiliği gerekli olan evraklarla ilgili düzenlemelerin en doğru ve eksiksiz olarak yapılması konusunda büyük hassasiyet göstermektedir. Bu nedenle istenen her evrakın gerektiği şekilde ve doğru olarak düzenlenmesine dikkat edilmelidir. Bu nedenle de Senegal vizesi için yetkili acentelerden ve vize merkezlerinden destek alınması doğru bir davranış olacaktır.

Senegal Vizesi Hakkında Genel Bilgi içinde bulanan başka bir detay ise yapılan başvuruların sonuçlanma süresidir. Senegal seyahati yapmak isteyenlerin gerekli evrak düzenlemeleri yapıp başvurunun da gerçekleştirilmesinden sonra ortalama 2 ile 3 iş günü içinde neticelendirilmektedir. Bu süre ve Senegal Konsolosluğu / Büyükelçiliğin hangi günlerde hangi saat aralıklarında hizmet verdiği ve resmi tatil günleri de hesap edilerek Senegal vize işlemlerine başlanmalıdır.

 

SENEGAL VİZE BAŞVURUSU

Senegal Vize Başvurusu Senegal seyahati gerçekleştirmek isteyen diplomatik pasaport sahibi olanların dışında tüm T.C. vatandaşlarının yapması gereken bir işlemdir.

Ancak Senegal Vize Başvurusu yapılmadan önce seyahatin yapılma amacı ve ne kadar süreyle yapılacağına göre hazırlanması gereken evraklar bulunmaktadır.

 

SENEGAL VİZESİ ÇEŞİTLERİ

Senegal Vizesi Çeşitleri Senegal Aile/Akraba Ziyareti, Senegal vize çeşitleri içinde yer alan Senegal Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan vize türü Senegal vizesidir.

Senegal Aile/Akraba Ziyareti yapacak olan kişilere Senegal’de bulunan Akraba ya da Aile tarafından gönderilmesi gereken davetiye olması gerekmektedir. Senegal’den yollanmış akraba / aile davetiyesi olmayan T.C. vatandaşlarının Senegal Aile/Akraba Ziyareti vizesi almaları mümkün değildir.

 

SENEGAL VİZESİ DANIŞMANLIK

Senegal Vize Danışmanlık Senegal’e seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Senegal Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize tarafından müracaat edilerek yapılabilmektedir.

Senegal Vize Başvurusunda bulunmak ve Senegal Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Senegal Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Senegal Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Senegal Vize Başvurusu yapın, Senegal Vize Randevusu alın!

 

SENEGAL VİZESİ İŞLEMLERİ

Senegal Vizesi İşlemleri uygulamalarına siyah ve kırmızı diplomatik pasaportlu olanların dışında Senegal seyahati planlayan T.C. vatandaşlarının tümü Senegal vizesi işlemlerine tabidirler. Senegal vize işlemleri Senegal Aile / Akraba ziyareti, Senegal turistik vize ve Senegal ticari vize almak isteyen T.C. vatandaşları Senegal vize işlemleri için yapılması gereken her adımı Senegal Konsolosluğu / Büyükelçiliği prosedür koşullarına göre yapma zorunluluğu bulunmaktadır.

Senegal Vizesi İşlemleri için evrakların prosedür koşullarına uygun olarak düzenlenip toparlanma sürecidir. Bu sürecin sağlıkla ilerlemesi için gerekli danışmanlık hizmetini almak gerekecektir. Senegal vizesi işlemleri için danışmanlık hizmeti veren akrediteli seyahat acenteleri ve vize başvuru merkezlerinden destek alınması tavsiye edilmektedir. Gerekli olan evrakların ne olduğu yapılacak olan Senegal seyahatine göre belirlenen vize türüne göre gerekli yönlendirmeleri yapan acenteler ve vize merkezleri yapacaktır. Daha sonraki Senegal vizesi işlemleri sürecinde evrakların nereden ve nasıl olması konusunda da gerekli yönlendirmeleri ve incelemeleri yapmaktadırlar.

Senegal Vizesi işlemleri süreci planlanan seyahat tarihinde seyahatin gerçekleşmesi için oldukça önemlidir. Senegal Konsolosluğu / Büyükelçilik ile işbirliği yapan acenteler ile vize merkezleri yalnızca Senegal vize işlemlerini yürütmekle ve aracı kurum olarak da Senegal Vize Başvurusu gerçekleştirmekle yükümlüdür. Senegal vizesi işlemeleri sonrasında başvurunun değerlendirilip vize başvurusunun neticelenmesinde yetkili olan tek merci Senegal Konsolosluğu / Büyükelçiliği’dir. Ayrıca Senegal seyahati için öncesinde mutlaka yapılması gereken sarı humma aşısının da yapılması zorunludur.

Senegal vizesi işlemleri ,Senegal Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen kurallara ve evrak listelerine göre şekil alan işlemler dizisidir. Senegal vizesi işlemleri için müracaat edilecek yetkili merci Senegal Konsolosluğu / Büyükelçiliğidir.

 

SENEGAL VİZESİ RANDEVUSU

Senegal vizesi randevusu Senegal vize başvurusu için gerekli bir işlemdir. Senegal vize başvurusu öncesinde teslim edilecek evrakların hazırlanması için yapılması gereken işlemler bulunmaktadır.

Senegal ziyareti düşünen T.C. vatandaşları içinde yalnızca diplomatik pasaportu olanlar belli koşullar altında Senegal vizesi almadan seyahat yapabilmektedirler. 180 gün içinde 90 gün sınırlı olan seyahatler olması koşulu ile vize muafiyeti olur.