Senegal Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

595

Senegal Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Senegal VizesiSenegal Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde yer alan tüm evrakların en doğru ve eksiksiz düzenlenmesi gerekmektedir. Senegal seyahati yapmayı düşünen T.C. vatandaşları Senegal vize işlemlerine tabi tutulmaktadır. Senegal seyahatinin en temel koşulu olarak da ifade edilebilir. Senegal seyahati ne amaçla ve ne kadar süreyle yapılacağına göre Senegal Gerekli Belge ve Evrak Listeleri değişebilmektedir. Bu nedenle yapılacak seyahatin neden yapılacağı ve süresi belirlendikten sonra evrakların düzenlenmesi için Senegal Vize işlemleri yapılmaya başlanmalıdır. Senegal Evrak Listeleri içinde yer alan ve Senegal vize başvurusu yapan herkesin düzenlemesi gereken evraklar bulunmaktadır.  Senegal Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde yer alan temel evraklar şunlardır:

  • Senegal vize talebinde bulunan kişinin sahip olduğu pasaport son 10 yıl içinde alınmış, kullanılabilir durumda boş sayfaları bulunan ve Senegal seyahat sonrasında da geçerliliği devam eden bir pasaport olması gerekmektedir.
  • Senegal vize talebinde bulunan kişinin ıslak imzalı ve eksiksiz doğru bir şekilde doldurulmuş Senegal vize başvuru formunun düzenlenmiş olması oldukça önemlidir.
  • Biyometrik fotoğraf,
  • Senegal vize talebinde bulunan kişiye ait tam vukuatlı nüfus kaydı örneği ile kimlik fotokopisi,
  • Senegal seyahatinden önce yaptırılması gereken sarı humma aşısı yapıldığına dair belgeler,
  • Senegal seyahati için zorunlu olarak yaptırılması gereken seyahat sağlık sigorta poliçesinin aslı Senegal Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde yer alan temel evraklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin