21.9 C
Ankara, TR
Pazar, Temmuz 12, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

portekiz-vize-basvurusu
Başkent:Lizbon
Telefon:+351
Alan:92.212 km²
Nüfus:10,35 milyon
Para Birimi:Euro ( € )
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Portekiz Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Portekiz Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Portekiz Vizesi Hakkında & Portugal Visa Information

Portekiz Vizesi

Portekiz Vizesi

Portekiz Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012 yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Portekiz Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Portekiz vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Portekiz Vize Başvurusu

Portekiz Vize Başvurusu Portekiz seyahati gerçekleştirmek isteyenlerin zorunlu olarak yerine getirmekle yükümlü bir uygulamadır. Portekiz seyahatinin yapılabilmesi,  Portekiz sınırlarında geçilebilmesinin ön koşulu olan Portekiz vize başvurusu öncesinde yapılması gereken işlemler bulunmaktadır.

Bordo pasaport sahibi olan tüm T.C. vatandaşları Portekiz vize işlemlerine tabi iken Gri, yeşil, kırmızı ve siyah pasaportu olan herkes başvuru yapmak için;

Portekiz Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Portekiz Vize Randevusu

Portekiz Vize Randevusu Portekiz vizesi için gerekli olan evrakların hazırlanıp başvuru yapılacağı zaman alınmalıdır. Portekiz Vize Randevusu öncesinde alınmak istenen vizenin türü seyahat amacı ve süresine bağlı olarak belirlenmektedir.

Kısa seyahat türleri içinde yer alan Portekiz Aile / Akraba ziyareti, Portekiz Turistik vize ve Portekiz ticari vize için yapılacak işlemler Portekiz Schengen vize prosedürüne göre uygulanmaktadır.

 

Portekiz Vize Çeşitleri

Portekiz Vize Çeşitleri Portekiz Aile/Akraba Ziyareti, Portekiz vize çeşitleri seyahat amacı ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Portekiz Aile/Akraba Ziyareti ise yapılması amaçlanan Portekiz ziyareti kısa yapılacak seyahatler kategorisinde değerlendirilmektedir.

Portekiz Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evraklar genel olarak şöyledir: Geçerlilik prosedür koşullarını taşıyan pasaport, Portekiz Aile/Akraba Ziyareti için doldurulmuş Portekiz vize başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

Portekiz Vize Çeşitleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Portekiz Vize İşlemleri

Portekiz Vize İşlemleri Schengen üyesi olan Portekiz’e yapılması planlanan seyahatler kısa olacaksa uygulanacak olan  Portekiz Vize İşlemleri Schengen vize yönetmeliğine göre yapılmaktadır. Portekiz Vize İşlemleri için bir tür gerekli evrakların toparlanıp eksiksiz ve doğru dosya oluşturma süreci de denilebilir.

Portekiz seyahati yapmayı planlayan T.C. vatandaşlarında bordo pasaportlu olanlar Portekiz vize işlemlerinin tümünü yapmakla yükümlü iken yeşil, gri, kırmızı ve siyah…

 

Portekiz Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Portekiz Gerekli Belge ve Evrak Listeleri için öncelikle seyahat amacı ve süresi belirlenmelidir. Öncelikle Portekiz seyahati hangi amaçla yapılırsa yapılsın herkesin hazırlamakla yükümlü olduğu Portekiz vize başvuru formunun Türkçe ya da İngilizce olarak doğru bir biçimde doldurulmalıdır.

Ancak Portekiz vize başvuruları Portekiz Konsolosluğu / Büyükelçiliği ya da firmamız Long Vize aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

Portekiz Vizesi Danışmanlık

Portekiz Vizesi Danışmanlık Portekiz’e seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Portekiz Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Portekiz Vize Başvurusunda bulunmak ve Portekiz Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Portekiz Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Portekiz Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Portekiz Vize Başvurusu yapın, Portekiz Vize Randevusu alın!

 

PORTEKİZ VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Portekiz Vizesi Hakkında Genel Bilgi edinmek isteyen kişilerin Portekiz vizesi ile ilgili gerekli prosedürlerin nasıl olduğunu detaylı bir şekilde öğrenmelidir. Schengen Bölgesi içinde olan Portekiz Schengen vize prosedürlerine göre vize işlemlerini uygulamaktadır. Portekiz seyahati yapmayı düşünün bordo pasaportlu T.C. vatandaşları ile üçüncü ülke vatandaşlarının herhangi bir Schengen ülkesi için çıkarılmış geçerli bir Schengen vizesi bulunmuyor ise Portekiz ziyareti için Portekiz vizesi için başvuru yapılması gerekecektir. Türkiye ile Portekiz arasında yapılan vize muafiyet anlaşması gereğince de 6 ay içinde 90 günden fazla yapılamayacak kısa seyahatlerde gri, yeşil, siyah ve kırmızı pasaportlu olan T.C. vatandaşları için Portekiz vizesi işlemlerinden muaf tutulmaktadır.

Portekiz Vizesi Hakkında Genel Bilgi arasında bilinmesi gereken detaylardan biri ise yapılması planlanan Portekiz seyahatinin yapılma amacına ve süresine göre hatta başvuru sahibinin işi ve yaşına göre Portekiz vize işlemlerinin uygulanmasında farklılık görülebilmektedir. Kısa yapılması planlanan Portekiz seyahatleri için Portekiz Konsolosluğu, ortak vize anlaşması olan Macaristan Konsolosluğu’na ya da akrediteli olan acenteler ili vize merkezlerinde de yapılabilmektedir.

Portekiz seyahati planlayan kişilerin Portekiz Vizesi Hakkında Genel Bilgi olarak bilmesi gereken şey Portekiz Schengen vizesi ile farklı Schengen ülkelerine de giriş yapılabilmektedir. Ancak ilk olarak Portekiz’e giriş yapılması ön koşulu söz konusudur. Yapılması planlanan Portekiz ziyareti uzun olacaksa yani 6 ayda 90 gün değil de 90 günden fazla olacak ise yapılacak başvuru Uzun süreli Portekiz vizesi için olmalıdır.

 

PORTEKİZ VİZE BAŞVURUSU

Portekiz Vizesi Başvurusu Portekiz seyahati gerçekleştirmek isteyenlerin zorunlu olarak yerine getirmekle yükümlü bir uygulamadır. Portekiz seyahatinin yapılabilmesi,  Portekiz sınırlarında geçilebilmesinin ön koşulu olan Portekiz vize başvurusu öncesinde yapılması gereken işlemler bulunmaktadır.

Bordo pasaport sahibi olan tüm T.C. vatandaşları Portekiz vize işlemlerine tabi iken Gri, yeşil, kırmızı ve siyah pasaportu olan kişilere vize işlemi uygulamamaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için firmamız Long Vize ile irtibata geçebilirsiniz.

 

PORTEKİZ VİZE ÇEŞİTLERİ

Portekiz Vizesi Çeşitleri Portekiz Aile/Akraba Ziyareti, Portekiz vize çeşitleri seyahat amacı ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Portekiz Aile/Akraba Ziyareti ise yapılması amaçlanan Portekiz ziyareti kısa yapılacak seyahatler kategorisinde değerlendirilmektedir.

Portekiz Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evraklar genel olarak şöyledir: Geçerlilik prosedür koşullarını taşıyan pasaport, Portekiz Aile/Akraba Ziyareti için doldurulmuş Portekiz vizesi başvuru formu vb. evrak ve belgeler için firmamız Long Vize ile irtibata geçebilirsiniz.

 

PORTEKİZ VİZE DANIŞMANLIK

Portekiz Vizesi Danışmanlık Portekiz’e seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Portekiz Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize aracılığına müracaat edilerek yapılabilmektedir.

Portekiz Vize Başvurusunda bulunmak ve Portekiz Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Portekiz Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Portekiz Vizesi İşlemleri için hemen arayın, kolay Portekiz Vizesi Başvurusu yapın, Portekiz Vizesi Randevusu alın!

 

 

PORTEKİZ VİZE İŞLEMLERİ

Portekiz Vizesi İşlemleri Schengen üyesi olan Portekiz’e yapılması planlanan seyahatler kısa olacaksa uygulanacak olan  Portekiz Vize İşlemleri Schengen vize yönetmeliğine göre yapılmaktadır. Portekiz Vize İşlemleri için bir tür gerekli evrakların toparlanıp eksiksiz ve doğru dosya oluşturma süreci de denilebilir.

Portekiz seyahati yapmayı planlayan T.C. vatandaşlarında bordo pasaportlu olanlar Portekiz vizesi işlemleri nin tümünü yapmakla yükümlü iken yeşil, gri, kırmızı ve siyah vizeden muaflardır.

 

PORTEKİZ VİZE RANDEVUSU

Portekiz Vizesi Randevusu Portekiz vizesi için gerekli olan evrakların hazırlanıp başvuru yapılacağı zaman alınmalıdır. Portekiz Vizesi Randevusu öncesinde alınmak istenen vizenin türü seyahat amacı ve süresine bağlı olarak belirlenmektedir. Kısa seyahat türleri içinde yer alan Portekiz Aile / Akraba ziyareti, Portekiz Turistik vize ve Portekiz ticari vize için yapılacak işlemler Portekiz Schengen vize prosedürüne göre uygulanmaktadır.

Portekiz Vizesi Randevusu sırasında yapılacak olan Portekiz vize başvurusu sırasında evrakların en doğru ve eksiksiz olarak beyan edilmesi gerekmektedir. Eksik ya da yanlış evrak beyan edilmesi Portekiz vizesi başvurusunun geri çevrilmesine neden olacaktır. Evrakların düzeltilmesi, tamamlanması sonrasında ise yeniden Portekiz vizesi randevusu talebinde bulunulması gerekecektir.  Bu da Portekiz vize başvuru sürecinin uzamasına neden olacaktır. Bu nedenle Schengen vize başvuruları için öncelikle acenteler ya da vize başvuru merkezlerinden destek almak sürecin uzamamasına yardımcı olacaktır.

Portekiz vizesi için gerekli olan evrakların ön hazırlık sürecinde acentelerin denetimi ile gerekli olan evrakların hazırlanmasında tam destek sağlayan acenteler ile vize başvuru merkezleri Portekiz Konsolosluğu /  Büyükelçiliği işbirliği içinde yapılmaktadır. Dolayısıyla da vize işlemlerini yürütme ve Portekiz başvurusunu yapma yetkisine sahip acenteler ile vize başvuru merkezlerinden destek almak oldukça faydalı olacaktır.