26.6 C
Ankara, TR
Pazar, Temmuz 12, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

vfs-polonya-vize
Başkent:Varşova
Telefon:+48
Alan:312.679 km2
Nüfus:38,483,957
Para Birimi:Polonya Zlotisi
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Polonya Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Polonya Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Polonya Vizesi Hakkında Genel Bilgi & Poland Visa Information

Polonya Vizesi

Polonya Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012 yılından

Polonya Vizesi

beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Polonya Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Polonya vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Polonya Vize Başvurusu

Polonya Vize Başvurusu yapılacak olan seyahat amacına ve alınacak vize türüne göre farklı olmaktadır. Polonya Konsolosluğu istisnai durumlar dışında C Tipi olarak adlandırılan kısa süreli seyahatler olan Polonya Aile / Akraba ziyareti, Polonya Turistik vize ile Polonya ticari vize başvurularını şahsen kabul etmemektedir. Schengen üyesi olan Polonya kısa süreli vize başvuruları için Polonya Schengen vizesi vermektedir. Polonya Schengen vizesi için de Polonya Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve firmamız Long Vize  Polonya Vize Başvurusu için hizmet vermektedir.

Polonya Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

 

Polonya Vize Randevusu

Polonya vize randevusu Polonya seyahati yapacak olan kişilerin Polonya vize başvurusu için gerekli olan evrakların doğru bir şekilde eksiksiz hazırlanması sonrasında yapılması gereken bir adımıdır. Polonya Konsolosluğu / Büyükelçiliği uzun süreli başvurular olan aile birleşimi, çalışma yada eğitim vb. durumlar için şahsen müracaatları kabul ederken C tipi  olarak adlandırılan 90 günü aşmayan Polonya ticari vize, Polonya Turistik vize ile Polonya Aile / Arkadaş ziyareti için yapılacak  başvuruları Vize başvuru merkezleri ile firmamız Long Vize aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

 

Polonya Vize Çeşitleri

Polonya Vize Çeşitleri içinde kısa süreli olan Schengen vize türleri içinde yer alan Polonya Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evraklar:

  • Schengen yönetmeliği gereğince son on yıldan eski olmayan pasaportların seyahat bitiminden sonra da geçerliliği 3 ay devam eden, deforme olmayan ve en az boş iki sayfası bulunan pasaport,
  • Polonya Aile/Akraba Ziyareti için İngilizce, Türkçe ya da Lehçe ile büyük harflerle elektronik ortamda eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmuş Polonya vize başvuru formu,

Polonya Vize Çeşitleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Polonya Vize İşlemleri

Polonya Vize İşlemleri seyahatin amacına ve alınacak vize türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Polonya Konsolosluğu kısa süreli olan 6 ay içinde yapılacak en fazla 90 günlük seyahatler için alınan Polonya Aile / Arkadaş ziyareti, Polonya turizm vizesi ile Polonya ticari vize türleri için şahsen başvuru kabul etmemektedir. C tipi vize türlerine giren Polonya Schengen vizesi için yetkili olan vize danışma merkezleri ile seyahat / turizm acenteleri aracılığı ile yapılmalıdır. Polonya Vize İşlemleri uzun süreli seyahatler için de başvuruların direk Polonya Konsolosluğu / Büyükelçiliğine yapılması gerekmektedir.

 

Polonya Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Polonya Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde istenen İtalya seyahat vize türüne göre değişkenlik gösterse de Polonya seyahati yapacak herkesin hazırlaması gereken 4 ana belge bulunmaktadır.

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

Polonya Vizesi Danışmanlık

Polonya Vizesi Danışmanlık, Polonya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Polonya Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Polonya Vize Başvurusunda bulunmak ve Polonya Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Polonya Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Polonya Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Polonya Vize Başvurusu yapın, Polonya Vize Randevusu alın!

 

POLONYA VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Polonya Konsoloslukları kısa süreli olan C Tipi Schengen Polonya vizesi almak isteyen T.C. vatandaşlarının Polonya Vizesi Hakkında Genel Bilgi alabilmesi için vize başvuru merkezleri ile seyahat / turizm acentelerini resmi olarak görevlendirmiştir.

Schengen üyesi Polonya seyahati için yapılması gereken her şeyi kamuoyunun bilgilenmesi için resmi olarak görevlendirdiği vize başvuru merkezleri ile birlikte çeşitli seyahat / turizm acenteleri C tipi kısa süreli Polonya Schengen vizesi işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Polonya Konsoloslukları Polonya Aile/Akraba Ziyareti, Polonya Turistik Vize ve Polonya Ticari Vize başvurularını şahsen kabul etmemekle birlikte uzun süreli İtalya vize başvurularını da doğrudan kabul etmektedir.

Polonya Vizesi Hakkında Genel Bilgi almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken noktalardan biri kullanılacak olan pasaportun özellikleridir. Sahip olunan pasaport son on yılı aşmayan, deforme olmamış, içerisinde kullanılacak boş iki sayfası bulunan ve geçerliliği seyahat sonrasında da 3 ay devam eden özelliğe sahip olmalıdır. Bu özelliklere sahip olmayan T.C. vatandaşları yeni pasaport çıkarmak zorundadırlar.

Polonya Vizesi Hakkında Genel Bilgi arasında bilinmesi gerekenler arsında Polonya vizesi başvurusu sırasında biyometrik beyan yapılmasının zorunlu olduğudur. Biyometrik bilgi alımı sırasında 10 parmak izi 5 yıl geçerli olmak koşulu ile alınmaktadır. Bu nedenle parmakta yara, kesik ya da kına olmaması oldukça önemlidir. Polonya vize başvurusunda bu işlemlerin yapılabilmesi içinde başvuruların şahsen gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 

POLONYA VİZE BAŞVURUSU

Polonya Vize Başvurusu yapılacak olan seyahat amacına ve alınacak vize türüne göre farklı olmaktadır. Polonya Konsolosluğu istisnai durumlar dışında C Tipi olarak adlandırılan kısa süreli seyahatler olan Polonya Aile / Akraba ziyareti, Polonya Turistik vize ile Polonya ticari vize başvurularını şahsen kabul etmemektedir. Schengen üyesi olan Polonya kısa süreli vize başvuruları için Polonya Schengen vizesi vermektedir. Polonya Schengen vizesi için de Polonya Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve firmamız Long Vize Polonya Vizesi Başvurusu için hizmet vermektedir.

 

POLONYA VİZE ÇEŞİTLERİ

Polonya Vize Çeşitleri içinde kısa süreli olan Schengen vize türleri içinde yer alan Polonya Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evraklar:

  • Schengen yönetmeliği gereğince son on yıldan eski olmayan pasaportların seyahat bitiminden sonra da geçerliliği 3 ay devam eden, deforme olmayan ve en az boş iki sayfası bulunan pasaport,
  • Polonya Aile/Akraba Ziyareti için İngilizce, Türkçe ya da Lehçe ile büyük harflerle elektronik ortamda eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmuş Polonya vize başvuru formu,

Bu evrakların haricinde gerekli belge ve evraklar için firmamız Long Vize ile irtibaat geçebilirsiniz..

 

POLONYA VİZE DANIŞMANLIK

Polonya Vizesi Danışmanlık, Polonya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Polonya Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize aracılığı ile  müracaat edilerek yapılabilmektedir.

Polonya Vize Başvurusunda bulunmak ve Polonya Vizesi Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Polonya Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Polonya Vizesi İşlemleri için hemen arayın, kolay Polonya Vizesi Başvurusu yapın, Polonya Vizesi Randevusu alın!

POLONYA VİZE İŞLEMLERİ

Polonya Vizesi İşlemleri seyahatin amacına ve alınacak vize türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Polonya Konsolosluğu kısa süreli olan 6 ay içinde yapılacak en fazla 90 günlük seyahatler için alınan Polonya Aile / Arkadaş ziyareti, Polonya turizm vizesi ile Polonya ticari vize türleri için şahsen başvuru kabul etmemektedir. C tipi vize türlerine giren Polonya Schengen vizesi için yetkili olan vize başvuru merkezleri ve firmamız Long Vize aracılığı ile yapılabilmektedir. Polonya Vizesi İşlemleri uzun süreli seyahatler için de başvuruların direk Polonya Konsolosluğu / Büyükelçiliğine yapılması gerekmektedir.

 

POLONYA VİZESİ RANDEVUSU

Polonya vizesi randevusu Polonya seyahati yapacak olan kişilerin Polonya vize başvurusu için gerekli olan evrakların doğru bir şekilde eksiksiz hazırlanması sonrasında yapılması gereken bir adımıdır.

Polonya Konsolosluğu / Büyükelçiliği  uzun süreli başvurular olan aile birleşimi, çalışma ya da eğitim vb. durumlar için şahsen müracaatları kabul ederken C tipi olarak adlandırılan 90 günü aşmayan Polonya ticari vize, Polonya Turistik vize ile Polonya Aile / Arkadaş ziyareti için yapılacak  başvuruları Vize başvuru merkezleri ile firmamız Long Vize aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.