26.6 C
Ankara, TR
Pazar, Temmuz 12, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

pakistan-vize-basvuru-islemleri
Başkent:İslamabad
Telefon:+92
Alan:796.095 km²
Nüfus:193,2 milyon
Para Birimi:Pakistan rupisi
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Pakistan Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Pakistan Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Pakistan Vizesi Hakkında & Pakistan Visa İnformation

Pakistan Vizesi

Pakistan Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012

Pakistan Vizesi

yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Pakistan Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Pakistan vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Pakistan Vize Başvurusu

Pakistan Vize Başvurusu Pakistan vizesi almak isteyen T.C. vatandaşları tarafından yapılması gerekli olan bir uygulamadır.

Pakistan seyahati planlayan T.C. vatandaşlarının Pakistan sınırlarından geçmenin ön koşulu olan Pakistan vizesi yapılacak olan seyahatin hangi amaçla ve ne kadar süreyle yapılacağına göre değişiklik gösteren Pakistan vize başvurusu Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği’ne şahsen ve firmamız Long Vize aracılığı ile  yapılabilmektedir.

Pakistan Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Pakistan Vize Randevusu

Pakistan Vize Randevusu Pakistan vize başvurusu yapılabilmesi için yapılan bir uygulama olmaktadır. Bu nedenle de öncesinde Pakistan vize talebinde bulunan T.C. vatandaşları Pakistan vize prosedürlerini yapmakla yükümlüdürler.

Pakistan vize başvurusu şahsen Pakistan vize Konsolosluğu / Büyükelçiliği’ne ve firmamız Long Vize tarafında yapılabilmektedir.

 

Pakistan Vize İşlemleri

Pakistan Vize İşlemleri Pakistan vizesi için alınması gereken evrakların hazırlanması için uygulanan bir süreçtir.

Pakistan vize işlemleri uygulaması bordo pasaport sahibi olan tüm T.C. vatandaşlarına uygulanırken vize muafiyetinden dolayı siyah, kırmızı, yeşil ve gri pasaport sahibi olan T.C. vatandaşlarının yapması zorunlu bir işlem değildir. Pakistan ve Türkiye arasında yapılan vize anlaşmasına göre vize muafiyeti 180 gün içinde 90 gün yapılacak…

Pakistan Vize İşlemleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

 

Pakistan Vize Çeşitleri

Pakistan Vize Çeşitleri Pakistan Aile/Akraba Ziyareti, Pakistan vize çeşitleri içinde kısa yapılacak seyahat kategorisinde bulunan Pakistan Aile/Akraba Ziyareti için yapılan vize başvurusu Pakistan’da bulunan aile ya da akraba tarafından yapılan davetiye üzerine alınabilmektedir.

Pakistan Aile/Akraba Ziyareti yapılabilmesi için Pakistan ziyaretçi vizesi için vize işlem uygulaması yapılmaktadır…

 

Pakistan Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Pakistan Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde yer alan evraklar yapılacak olan seyahatin en amaçla ve ne kadar süreyle yapılacağına göre farklılık gösterebilmektedir.

Bu nedenle de Pakistan seyahatin amacı ve süresi doğru bir şekilde belirlendikten sonra Pakistan vize işlemleri prosedürleri yapılması daha doğru olacaktır.

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

 

Pakistan Vizesi Danışmanlık

Pakistan Vizesi Danışmanlık Pakistan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Pakistan Vize Başvurusu’nda bulunmak ve Pakistan Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Pakistan Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Pakistan Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Pakistan Vize Başvurusu yapın, Pakistan Vize Randevusu alın!

 

PAKİSTAN VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Pakistan Vizesi Hakkında Genel Bilgi edinecek olan kişilerin doğru yerlerden doğru bilgiler edinmeleri gerekmektedir. Pakistan vizesi Pakistan’a seyahat etmeyi düşünen kişilerin Pakistan vizesi alması gerekmektedir. Pakistan vize uygulaması T.C. vatandaşları için zorunlu olarak yapılan bir işlemdir. Dolayısıyla da Pakistan vizesi almadan Pakistan’a yapılacak olan seyahatin gerçekleştirilebilmesi oldukça zor bir işlemdir. Yalnızca Diplomatik, geri ve yeşil pasaport sahibi olan T.C. vatandaşları Pakistan vize uygulamalarından muaf tutulmaktadır. Ancak Pakistan vize muafiyeti sadece 180 günde 90 gün yapılacak kısa seyahatler için uygulanmaktadır. Bunun dışında kalan ve Pakistan seyahati yapacak olan tüm T.C. vatandaşları Pakistan vizesi almak zorundadır.

Pakistan Vizesi Hakkında Genel Bilgi arasında yer alan başka bir detay ise Pakistan seyahatinin ne amaçla ve ne kadar süreli yapılacağına göre değişiklik gösteren Pakistan vizesi için gerekli olan evraklar Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen koşullara göre hazırlanmalıdır. Beyan edilecek her evrakta yer alan bilgilerin birbirleri ile uyuşması oldukça önemlidir. Ayrıca Pakistan seyahati için herkeste olması gereken pasaportun geçerlilik koşullarını taşıyor olması da oldukça önemli bir husustur.

Pakistan Vizesi Hakkında Genel Bilgi içinde bulunan detaylardan biri de Pakistan vize başvuru formunun İngilizce ya da Türkçe olarak başvuru sahibinin ıslak imzası ile birlikte beyan edilmesi gerekmektedir. Pakistan vizesi başvuru formunda beyan edilen her bilginin gerçeğe uygunluğu Pakistan vizesi sonucunu büyük ölçüde etkilemektedir.

 

PAKİSTAN VİZESİ BAŞVURUSU

Pakistan Vizesi Başvurusu Pakistan vizesi almak isteyen T.C. vatandaşları tarafından yapılması gerekli olan bir uygulamadır.

Pakistan seyahati planlayan T.C. vatandaşlarının Pakistan sınırlarından geçmenin ön koşulu olan Pakistan vizesi yapılacak olan seyahatin hangi amaçla ve ne kadar süreyle yapılacağına göre değişiklik gösteren Pakistan vize başvurusu Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği’ne şahsen ve firmamız Long Vize aracılığı ile yapılabilmektedir.

 

PAKİSTAN VİZESİ ÇEŞİTLERİ

Pakistan Vizesi Çeşitleri Pakistan Aile/Akraba Ziyareti, Pakistan vize çeşitleri içinde kısa yapılacak seyahat kategorisinde bulunan Pakistan Aile/Akraba Ziyareti için yapılan vize başvurusu Pakistan’da bulunan aile ya da akraba tarafından yapılan davetiye üzerine alınabilmektedir.

Pakistan Aile/Akraba Ziyareti yapılabilmesi için Pakistan ziyaretçi vizesi için vize işlem uygulaması yapılmaktadır.

 

PAKİSTAN VİZESİ DANIŞMANLIK

Pakistan Vizesi Danışmanlık Pakistan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize aracılığı ile müracaat edilerek yapılabilmektedir.

Pakistan Vize Başvurusu’nda bulunmak ve Pakistan Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Pakistan Vizesi İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Pakistan Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Pakistan Vize Başvurusu yapın, Pakistan Vizesi Randevusu alın!

 

PAKİSTAN VİZESİ İŞLEMLERİ

Pakistan Vizesi İşlemleri Pakistan vizesi için alınması gereken evrakların hazırlanması için uygulanan bir süreçtir.

Pakistan vize işlemleri uygulaması bordo pasaport sahibi olan tüm T.C. vatandaşlarına uygulanırken vize muafiyetinden dolayı siyah, kırmızı, yeşil ve gri pasaport sahibi olan T.C. vatandaşlarının yapması zorunlu bir işlem değildir. Pakistan ve Türkiye arasında yapılan vize anlaşmasına göre vize muafiyeti 180 gün içinde 90 gün yapılacak olan seyahat’ler  için geçerlidir.

 

PAKİSTAN VİZESİ RANDEVUSU

Pakistan Vizesi Randevusu Pakistan vizesi başvurusu yapılabilmesi için yapılan bir uygulama olmaktadır. Bu nedenle de öncesinde Pakistan vize talebinde bulunan T.C. vatandaşları Pakistan vizesi prosedürlerini yapmakla yükümlüdürler. Pakistan vize başvurusu iki şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan birincisi şahsen Pakistan vize Konsolosluğu / Büyükelçiliği’ne ikinci olarak da temsilciliklerle koordineli çalışan akrediteli seyahat acenteleri ile vize merkezleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Pakistan vizesi randevusu sırasında tam ve doğru şekilde hazır olması gereken evraklar hazırlık sürecinde rehberlik edecek acenteler ile vize merkezleri ile bağlantı kurulmalıdır. Yapılacak olan Pakistan seyahatin amacına ve süresine göre değişiklik gösteren Pakistan evrak listeleri, listede yer alan evrakların nereden ve nasıl olması gerektiği konusunda da hatta bazı evrakları kendi bünyesinde hazırlanması ile ilgili de büyük destek sağlayabilmektedir.

Pakistan Vizesi Randevusu tarihinde ve yarım saat öncesinde hazır bulunulması, evrakların eksiksiz teslim edilmesi Pakistan vizesi başvurusunun tamamlanabilmesi için oldukça önemlidir. Vize randevusu sırasında yanlış ya da eksik evraklardan oluşan dosyanın teslim edilmesi Pakistan vize başvurusunun reddedilmesine neden olacaktır. Bu da yapılması düşünülen Pakistan seyahat tarihinin aksamasına neden olabilmektedir. Ayrıca dikkate alınması gereken başka bir nokta Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği gerek duyduğu takdirde ek evrak ve görüşme talebinde bulunabilme durumunun da göz önünde bulundurulmalıdır.  Pakistan Vizesi Randevusu sırasında aksilik yaşanmaması için gerekli olan her şeyin Pakistan vize prosedür koşullarına göre yapılmasına dikkat edilmelidir.

Pakistan ile Türkiye arasında her geçen gün artan turistik, ticari ve aile & akraba ziyareti amaçlı seyahatler neticesinde Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliğindeki vize başvuruları da artış göstermekte. Bu nedenden dolayı bazı ülkeler vize başvuru asistan firmalarıyla ortaklıklar kursa da Pakistan bu iş için Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği bünyesinde çalışmayı tercih etmektedir. Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliğinin vize başvurularını kabul ettiği ve başvuru sonuçlarını teslim ettiği belirli gün ve saatler vardır. Pakistan vize randevusu olarak adlandırabileceğimiz bu saatler ve günler dışında Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri gerçekleşmez.

Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize randevusuna geçilmeden önce Pakistan vize başvuru dosyasında Pakistan’a yapılacak ziyaretin amacını net olarak açıklamak gerekir. Ayrıca Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliğinin talep ettiği başvuru formlarının da Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği kriterlerine göre doldurulması ve dosyada bulundurulması gerekir. Bununla birlikte Pakistan Konsolosluğu Büyükelçiliğinin dosya teslim etmek ve dosya teslim almak için belirlediği farklı zaman dilimleri olduğundan haberdar olunmalıdır. Çünkü Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği bu işlemler için ayırdığı zamanlarda herhangi bir başka işlemi kabul etmeyecektir. Bu bağlamda Pakistan Konsolosluğu / Büyükelçiliğinin hem dosya hazırlama hem çalışma kriterlerine uygun şekilde hareket etmek vize başvuru sürecinizin daha sağlıklı geçmesini sağlayacaktır.