26.6 C
Ankara, TR
Pazar, Temmuz 12, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

ozbekistan-vizesi-nasil-alinir
Başkent:Taşkent
Telefon:+998
Alan:448.978 km²
Nüfus:31,85 milyon
Para Birimi:Özbekistan Somu
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE
Özbekistan Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Özbekistan Vizesi Hakkında & Uzbekistan Visa İnformation

Özbekistan Vizesi

Özbekistan Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012

Özbekistan Vizesi

yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Özbekistan Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Özbekistan vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Özbekistan Vize Başvurusu

Özbekistan Vize Başvurusu Özbekistan ziyareti yapmayı düşünen bordo, yeşil ve gri pasaport sahibi T.C. vatandaşları tarafından gerçekleştirilmesi zorunlu olan bir işlemdir. Özbekistan’a seyahat yapmanın, sınırlarından geçmenin ön koşulu Özbekistan vizesi almaktır.

Özbekistan kapı vize uygulamasında bulunmamaktadır. Bu nedenle de Özbekistan vizesi alabilmek için Özbekistan vize başvuru şartlarının yerine getirilerek Özbekistan vize…

Özbekistan Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

 

Özbekistan Vize Randevusu

Özbekistan Vize Randevusu Özbekistan vize başvurusu için gerekli olan bir işlemdir. Özbekistan seyahati yapmayı düşünen bordo, yeşil ve gri pasaportu olan T.C. vatandaşları Özbekistan Vize Randevusu sırasında gerekli olan tüm evrakları Özbekistan vizesi prosedür şartlarına göre düzenleyip dosya halinde hazırlamış olması gerekmektedir.

Özbekistan vize talepleri yapılacak olan seyahatin niçin ve ne kadar süreyle yapılacağına göre farklılık göstermektedir.

 

Özbekistan Vize Çeşitleri

Özbekistan Vize Çeşitleri Özbekistan Aile/Akraba Ziyareti, Özbekistan vize çeşitleri içinde bulunan Özbekistan Aile/Akraba Ziyareti için yapılacak olan işlemlere dikkat edilmelidir. Kısa süreli seyahatler içinde değerlendirilen Özbekistan Aile/Akraba Ziyareti için yapılması gerekenler için firmamız Long Vize tarafından ya da vize başvuru merkezlerinden destek alınması sürecin kolay ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Özbekistan Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evraklar ise şöyledir: Geçerlilik özelliklerine sahip…

Özbekistan Vize Çeşitleri  İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

 

Özbekistan Vize İşlemleri

Özbekistan Vize İşlemleri Özbekistan ziyareti yapmayı planlayan bordo, yeşil ve gri pasaportlu T.C. vatandaşlarının yerine getirmesi zorunlu bir uygulamadır. Özbekistan kapı vizesi uygulaması yapmamaktadır.

Bu nedenle Özbekistan seyahati yapmayı planlayanların yapılacak olan seyahatin amacı ve süresine göre Özbekistan Vize İşlemleri için gerekli her koşulu yerine getirmek zorundadır. Özbekistan vize işlemleri gerekli olan evrakların düzenlenip…

 

Özbekistan Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Özbekistan Gerekli Belge ve Evrak Listeleri yapılması düşünülen Özbekistan seyahatinin en amaçla ve ne kadar süreyle yapılacağına göre değişim göstermektedir. Yapılması planlanan Özbekistan seyahati için Özbekistan vizesi alınması, işlemlerin Özbekistan vize prosedürüne göre gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Yapılacak olan seyahatler kısa ve uzun olmak üzere süre bakımından kategorilere ayrılmaktadır.

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

 

Özbekistan Vize Danışmanlık

Özbekistan Vize Danışmanlık için Özbekistan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Özbekistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Özbekistan Vize Başvurusu’nda bulunmak ve Özbekistan Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Özbekistan Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Özbekistan Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Özbekistan Vize Başvurusu yapın, Özbekistan Vize Randevusu alın!

 

ÖZBEKİSTAN VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Özbekistan Vizesi Hakkında Genel Bilgi için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Özbekistan ziyareti yapmak isteyen T.C. vatandaşları Özbekistan vizesi ile Özbekistan sınırlarında geçiş yapabilmektedirler. Kapı vize uygulaması olmayan Özbekistan’a gitmeyi düşünen T.C. vatandaşları yapacakları seyahatin amacı ve süresine göre Özbekistan vize uygulamasını gerçekleştirmelidirler. Yalnızca diplomatik pasaportu bulanan T.C. vatandaşları 180 günde 90 günü aşmayacak seyahat yapmaları koşulu ile Özbekistan vize işlemleri uygulamalarından muaf tutulmaktadır.

Özbekistan Vizesi Hakkında Genel Bilgi arasında bilinmesi gereken detaylardan biri ise yapılacak başvuru yerleridir. Türkiye’de temsilcilikleri bulunan Özbekistan vize işlemleri prosedürlerini uygulayan Özbekistan Konsolosluğu ve Özbekistan Büyükelçilikleri’dir. Özbekistan vize başvurularını şahsen kabul etmekte olan temsilcilikler yapılan başvuruların değerlendirilip neticelendirilmesinde yetkilidirler. Ayrıca Özbekistan vize işlemlerini yürütmek, Özbekistan vizesi başvurusunu gerçekleştirmekle yetkilendirilmiş, temsilciliklerle koordineli olarak faaliyet gösteren seyahat / turizm acenteleri ile vize başvuru merkezleri aracılığı ile de yapılabilmektedir.

Özbekistan Vizesi Hakkında Genel Bilgi edinecek olan vatandaşların gerekli evraklarla ilgili detaylara da dikkat etmesi gerekmektedir. Özbekistan vizesi başvurularının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi evrakların doğru ve eksiksiz olarak hazırlanması şartı ile gerçekleştirilmektedir. Özbekistan seyahati amacı ve süresine göre hazırlanması gereken evraklar konusunda acenteler ve vize başvuru merkezlerinden yardım alınması doğru bir Özbekistan vizesi işlemlerinin tamamlanması için yardımcı olacaktır. Bu şekilde yapılan Özbekistan vizesi başvurusu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmiş olacaktır.

 

ÖZBEKİSTAN VİZESİ BAŞVURUSU

Özbekistan Vizesi Başvurusu Özbekistan ziyareti yapmayı düşünen bordo, yeşil ve gri pasaport sahibi T.C. vatandaşları tarafından gerçekleştirilmesi zorunlu olan bir işlemdir. Özbekistan’a seyahat yapmanın, sınırlarından geçmenin ön koşulu Özbekistan vizesi almaktır.

Özbekistan kapı vize uygulamasında bulunmamaktadır. Bu nedenle de Özbekistan vizesi alabilmek için Özbekistan vize başvuru şartlarının yerine getirilerek Özbekistan vize işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Bu işlemleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için firmamız Long Vize ile irtibata geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

 

ÖZBEKİSTAN VİZE ÇEŞİTLERİ

Özbekistan Vizesi Çeşitleri Özbekistan Aile/Akraba Ziyareti, Özbekistan vize çeşitleri içinde bulunan Özbekistan Aile/Akraba Ziyareti için yapılacak olan işlemlere dikkat edilmelidir. Kısa süreli seyahatler içinde değerlendirilen Özbekistan Aile/Akraba Ziyareti için yapılması gerekenler için firmamız Long Vize tarafından ya da vize başvuru merkezlerinden destek alınması sürecin kolay ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Özbekistan Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evraklar ise için firmamız Long Vize ile irtibata geçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

ÖZBEKİSTAN VİZE DANIŞMANLIK

Özbekistan Vize Danışmanlık için Özbekistan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Özbekistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize aracılığı ile müracaat edilerek yapılabilmektedir.

Özbekistan Vize Başvurusu’nda bulunmak ve Özbekistan Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Özbekistan Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Özbekistan Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Özbekistan Vize Başvurusu yapın, Özbekistan Vize Randevusu alın!

 

ÖZBEKİSTAN VİZE İŞLEMLERİ

Özbekistan Vize İşlemleri Özbekistan ziyareti yapmayı planlayan bordo, yeşil ve gri pasaportlu T.C. vatandaşlarının yerine getirmesi zorunlu bir uygulamadır. Özbekistan kapı vizesi uygulaması yapmamaktadır.

Bu nedenle Özbekistan seyahati yapmayı planlayanların yapılacak olan seyahatin amacı ve süresine göre Özbekistan Vize İşlemleri için gerekli her koşulu yerine getirmek zorundadır. Özbekistan vize işlemleri gerekli olan evrakların düzenlenip eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanması için firmamız Long Vize ile irtibata geçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

ÖZBEKİSTAN VİZE RANDEVUSU

Özbekistan Vizesi Randevusu Özbekistan vizesi başvurusu için gerekli olan bir işlemdir. Özbekistan seyahati yapmayı düşünen bordo, yeşil ve gri pasaportu olan T.C. vatandaşları Özbekistan Vize Randevususırasında gerekli olan tüm evrakları Özbekistan vize prosedür şartlarına göre düzenleyip dosya halinde hazırlamış olması gerekmektedir. Özbekistan vize talepleri yapılacak olan seyahatin niçin ve ne kadar süreyle yapılacağına göre farklılık göstermektedir. Uzun ve kısa süreli seyahatler olarak da kategorilere ayrılan Özbekistan vizeleri için gerekli olan evrakların düzenlenmesi sırasında doğru bir planlama yapabilmesi için acentelerden ya da vize başvuru merkezlerinden yardım almaları zaman kaybı yaşanmasının önüne geçecektir.

Özbekistan Vize Randevusu iki şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İlk olarak şahsen Özbekistan Konsoloslukları ile Özbekistan Büyükelçiliklerine başvuru yapılabileceği gibi temsilciliklerle koordineli Özbekistan vize işlemlerini yürüten akrediteli seyahat acenteleri ile vize başvuru merkezleri aracılığı ile de yapılabilmektedir.

Özbekistan Vizesi Randevusu sırasında sorun yaşanmaması Özbekistan vize başvurusunun gerçekleşebilmesi için Özbekistan’dan gelecek olan teleks numarasının da hazır olması gerekmektedir. Özbekistan vize başvurusu teleks numarası olmadan alınmamaktadır. Teleks numarası ise talep edildikten 10 ile 15 gün içinde alınabilmektedir. Bu süreç göz önünde bulundurularak vize randevusu talebinde bulunulması gerekmektedir. Ayrıca Özbekistan vize başvurusu için gerekli olan tüm evrakların hazır olması durumunda bile gerek duyduğu takdirde Özbekistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından ek evrak ve görüşme talebinde bulunulabileceği de dikkate alınmalıdır.

Özbekistan, Türkiye’den diplomatik pasaport sahibi hariçlerine vize uygulaması yaptığından dolayı Özbekistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği, Türkiye’den gelen vize talepleri ile ilgili çalışmalarına bünyesinde devam ettirmektedir. Özbekistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından, Özbekistan vizesi başvurusu ve randevusu gibi konularda yetkilendirilmiş ayrı bir kurum yoktur. Özbekistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize başvuru sürecinde randevulu çalışma sistemi benimsememiş fakat belirli çalışma saatleri ve günlerine göre hareket etmektedir. Özbekistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği çalışma saat ve günlerinden haberdar olmak Özbekistan vizesi başvurusunda bulunacak kişilerin için önem arz eder. Özbekistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından tanımlanan ofis saatleri kapsamında başvuru sahiplerinin daha önceden eksiksiz ve doğru olarak hazırlanmış belgelerle tamamladığı Özbekistan vizesi başvuru dosyasına Özbekistan Konsolosluğu / Büyükelçiliğinin ilgili departmanına teslim etmek üzere Konsolosluk / Büyükelçilik binasında bulunması gerekir.