26.6 C
Ankara, TR
Pazar, Temmuz 12, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

nijerya-vize-basvuru-islemleri
Başkent:Abuja
Telefon:+234
Alan:923.768 km²
Nüfus:182,2 milyon
Para Birimi:Nijerya Nairası
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Nijerya Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Nijerya Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Nijerya Vizesi Hakkında & Nigeria Visa Information

Nijerya Vizesi

Nijerya Vizesi

Nijerya Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012 yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Nijerya Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Nijerya vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

 

Nijerya Vize Başvurusu

Nijerya Vize Başvurusu Nijerya’ya ziyarette bulunacak olan bordo pasaport sahibi olan T.C. vatandaşları için yapılan zorunlu bir uygulamadır.

Nijerya sınırlarından geçmenin ön koşulu olan Nijerya vizesi almak için Nijerya vizesi prosedürlerine uygun şekilde gerekli işlemleri yapmak zorundadır. Ayrıca hizmet yani gri, hususi yani yeşil pasaportu olan T.C. vatandaşları da bordo pasaport sahipleri gibi Nijerya vize başvurusu yapmak zorundadır.

Nijerya Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Nijerya Vize Randevusu

Nijerya Vize Randevusu alınmadan önce Nijerya vizesi talebinde bulunabilmek için gerekli olan Nijerya vize prosedür şartlarının uygun bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Nijerya Vize Randevusu bir tür Nijerya vize başvurusudur.

Dolayısıyla da Nijerya randevusu sırasında yapılma istenen seyahat amacı, süresi gerektiği durumlarda başvuru sahibinin yaşı ve işine bağlı olarak da farklılık görülebilmektedir. Nijerya Vize Randevusu sırasında gerekli olan evraklarında doğru bir hazırlanması gerekmektedir.

 

Nijerya Vize Çeşitleri

Nijerya vize çeşitleri içinde kısa yapılması düşünülen seyahat türleri içinde Nijerya Aile/Akraba Ziyareti için herhangi bir kategori bulundurmamaktadır. Ancak Nijerya Aile/Akraba Ziyareti / Arkadaş ziyareti yapmak isteyenler Nijerya ziyaretçi vizesi işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Nijerya seyahati 180 günde 90 günden daha fazla yapılmasına izin verilmeyen Nijerya Aile/Akraba Ziyareti için gerekli şartların Nijerya ziyaretçi vizesine göre yapılması gerekmektedir.

Nijerya Vize Çeşitleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Nijerya Vize İşlemleri

Nijerya Vize İşlemleri için bir nevi Nijerya vizesi için gerekli olan evrakların düzenlenip dosya haline getrimle süreci olarak da değerlendirilmektedir.

Nijerya Vize İşlemleri öncesinde yapılması planlanan Nijerya seyahatinin neden ve ne kadar süreyle yapılması gerektiğinin tespit edilmesi gerekmektedir. Nijerya seyahati yapmayı planlayan T.C. vatandaşları siyah ya da kırmızı pasaportu olan herkesin Nijerya vize işlemlerine tabi tutulmaktadır.

 

Nijerya Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Nijerya Gerekli Belge ve Evrak Listeleri yapılması düşünülen Nijerya ziyaretinin ne amaçla ve ne kadar süreyle yapılacağına göre de farklılık görülebilmektedir. Bu nedenle ilk olarak kısa yapılacak seyahat türleri içinde yer alan Nijerya Aile/Akraba Ziyareti, Nijerya Turistik Vize ve Nijerya Ticari Vize türlerinden hangisinin yapılacağı belirlenmelidir.

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

Nijerya Vize Danışmanlık

Nijerya Vize Danışmanlık, Nijerya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri firmamız Long Vize tarafında vize başvuru bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Nijerya Vize Başvurusunda bulunmak ve Nijerya Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Nijerya Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Nijerya Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Nijerya Vize Başvurusu yapın, Nijerya Vize Randevusu alın!

 

NİJERYA VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Nijerya Vizesi Hakkında Genel Bilgi almak isteyen Nijerya seyahati yapacak olan T.C. vatandaşlarının bilgilerin detaylı bir şekilde öğrenilmesine dikkat edilmelidir. Çünkü Nijerya ziyareti yapacak olan T.C. vatandaşlarının seyahatin gerçekleşebilmesi için gerekli olan koşulları sağlamakla yükümlüdür. Öncelikli olarak Nijerya seyahati yapacak olan umuma mahsus T.C. vatandaşları yapılması planlanan Nijerya seyahatinin amacına ve süresine göre Nijerya vizesi işlemlerini yerine getirmesi gerekirken yeşil, gri, kırmızı ve siyah pasaportu olan T.C. vatandaşları yapılacak seyahatin kısa olması koşulu ile Nijerya vizesi işlemlerinden muaf tutulabilmektedir.

Nijerya Vizesi Hakkında Genel Bilgi arasında bilinmesi gereken detaylardan biri ise Nijerya vize başvurularının yapılabilmesi ve sonrasında değerlendirilip karar bağlayabilecek tek yetkili kurum Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliğidir. Nijerya vize başvurusu yapıldıktan sonra herhangi bir evrak eksikliği ya da yanlışı söz konusu olmaz ve Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliği’nin ek evrak ya da görüşme talebi de bulunmaz ise Nijerya vize başvuru sonuçları genel olarak 7 ile 15 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Bu nedenle de Nijerya seyahatinin yapılacağı tarihten 1 ay önce işlemlerin tamamlanıp Nijerya vize başvurusunun gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Nijerya Vizesi Hakkında Genel Bilgi için doğru ve detaylı bilgi almanın yapılması istenen Nijerya seyahati için gerekli koşulların prosedür şartlarına uyguna hale getirilmesi ve Nijerya vize işlemleri için yapılaması gerekenlerin ön hazırlıkla düzenli halde yapılması için oldukça önemlidir.

 

 

NİJERYA VİZE BAŞVURUSU

Nijerya vizesi başvurusunu Türkiye’den gerçekleştirmek isteyen Türk vatandaşları ve yabancı uyruklu vatandaşların başvuruları için temas sağlaması gereken yer Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliğidir. Nijerya vize başvurusu kabulünü ve değerlendirmesini Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliği yapar. Bu bağlamda Nijerya Devleti’nin, Türkiye’de vereceği vizeler için Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliği dışında yetkilendirilmiş bir kurum ya da firma bulunmamaktadır. Türkiye’den gerçekleşen Nijerya vize başvuruları genelde ticari, turistik ve aile / akraba ziyareti vizeleri kapsamında gerçekleşmektedir. T.C Diplomatik pasaport sahipleri haricindeki bütün pasaport türleri Nijerya’ya giriş için vize rejimine tabidir. Ayrıca Nijerya vize başvurusu için Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliğinin anlaşma sağladığı herhangi bir Nijerya vize danışman firması bulunmamaktadır. Türkiye’den yapılacak Nijerya vizesi başvurularıNijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliğine yapılmalıdır. Nijerya vizesi başvurusu için hazırlık yaparken başvuru sahiplerinin Nijerya ziyaretlerinin amacına net olarak karar vermeleri gerekir. Bu kapsamda Nijerya’ya yapılacak ziyaretin amacına göre başvuru dosyası hazırlanır ve Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize başvurusunu değerlendirmeye aldığında ziyaret amacını açıkça anlamak ister. Nijerya’nın kendine özgü evrak talepleri ve kuralları vardır. Bu nedenle Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından hangi tür vize için nasıl bir başvuru dosyası gerektiğinin açıklandığı duyurulara dikkat etmek gerekir. Bu bağlamda düşündüğümüzde Nijerya vizesi başvurusu sürecini rahat atlatmak için bir vize danışmanlık & rehberlik firması ile işbirliği yapılması mantıklı olur.

 

 

NİJERYA VİZE ÇEŞİTLERİ

Nijerya vizesi çeşitleri içinde kısa yapılması düşünülen seyahat türleri içinde Nijerya Aile/Akraba Ziyareti için herhangi bir kategori bulundurmamaktadır. Ancak Nijerya Aile/Akraba Ziyareti / Arkadaş ziyareti yapmak isteyenler Nijerya ziyaretçi vizesi işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Nijerya seyahati 180 günde 90 günden daha fazla yapılmasına izin verilmeyen Nijerya Aile/Akraba Ziyareti için gerekli şartların Nijerya ziyaretçi vizesine göre yapılması gerekmektedir.

 

NİJERYA VİZESİ DANIŞMANLIK

Nijerya Vizesi Danışmanlık, Nijerya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri firmamız Long Vize tarafında vize başvuru bölümüne müracaat edilerek yapılabilmektedir.

Nijerya Vizesi Başvurusu’nda bulunmak ve Nijerya Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Nijerya Vizesi İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Nijerya Vizesi İşlemleri için hemen arayın, kolay Nijerya Vize Başvurusu yapın, Nijerya Vizesi Randevusu alın!

 

 

NİJERYA VİZESİ İŞLEMLERİ

Nijerya Vizesi İşlemleri için bir nevi Nijerya vizesi için gerekli olan evrakların düzenlenip dosya haline getirilmesi süreci olarak da değerlendirilmektedir.

Nijerya Vize İşlemleri öncesinde yapılması planlanan Nijerya seyahatinin neden ve ne kadar süreyle yapılması gerektiğinin tespit edilmesi gerekmektedir. Nijerya seyahati yapmayı planlayan T.C. vatandaşları siyah ya da kırmızı pasaportu olan herkesin Nijerya vizesi işlemlerine tabi tutulmaktadır.

 

NİJERYA VİZESİ RANDEVUSU

Nijerya Vizesi Randevusu alınmadan önce Nijerya vizesi talebinde bulunabilmek için gerekli olan Nijerya vize prosedür şartlarının uygun bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Nijerya Vizesi Randevusu bir tür Nijerya vize başvurusudur. Dolayısıyla da Nijerya randevusu sırasında yapılma istenen seyahat amacı, süresi gerektiği durumlarda başvuru sahibinin yaşı ve işine bağlı olarak da farklılık görülebilmektir. Nijerya Vizesi Randevusu sırasında gerekli olan evraklarında doğru bir şeklide düzenlenmiş olarak teslim edilmesi sonuçları büyük ölçüde etkilemektedir.

Nijerya vizesi yapılacak olan seyahatin kısa ya da uzun olmasına göre yapılacak Nijerya vizesi randevusu yapılacak başvuru yerlerine göre değişiklik göstermektedir. Nijerya vizesi talepleri Nijerya’nın Türkiye’deki temsilcisi olan Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliği’ne direk olarak yapılabileceği gibi aracı olarak hem danışmanlık hizmeti veren hem de Nijerya vize işlemlerini yürütmekle yetkili olan akrediteli seyahat acenteleri ya da vize başvuru merkezlerine de yapılabilmektedir.

Nijerya vizesi talebinde bulunan kişilerin Nijerya vize işlemlerini sağlıklı bir şekilde yürütebilmesi için Nijerya Konsolosluğu / Büyükelçiliği ile işbirliği içinde Nijerya vizesi işlemlerini yürütmekle yetkili olan acentelerden danışmanlık hizmeti alarak yapılması sürecin uzamadan doğru bir şekilde ilerlemesine yardımcı olacaktır. Bazı evraklar bizzat acenteler ya da vize başvuru merkezlerinde hazırlanabildiği gibi diğer tüm evrakların ne şekilde ve nereden temin edilmesi konusunda da rehberlik yapmaktadırlar. Vize randevusu sırasında dosya halinde sunulacak olan evrakların ön incelmeden de geçilmesi de Nijerya vizesi başvurusunun sorunsuz tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.