26.6 C
Ankara, TR
Pazar, Temmuz 12, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

nijer-vize-islemleri
Başkent:Niamey
Telefon:+227
Alan:1.267.000 km²
Nüfus:19,9 milyon
Para Birimi:Batı Afrika CFA frangı
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Nijer Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Nijer Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Nijer Vizesi Hakkında & Niger Visa Information

Nijer Vizesi

Nijer Vizesi

Nijer Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012 yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Nijer Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Nijer vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Nijer Vize Başvurusu

Nijer Vize Başvurusu öncesinde yapılması için öncelikli olarak yapılması gereken Nijer vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Nijer vizesi almak isteyenlerin Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen prosedüre göre yapılması önemlidir.

Nijer Vize Başvurusu yapacak olan Diplomatik pasaport sahibi dışında tüm T.C. vatandaşlarının Nijer vize prosedürünü yerine getirmek zorundadır.

Nijer Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

 

Nijer Vize Randevusu

Nijer Vize Randevusu alınmadan önce yapılması öncelikli işlem Nijer vize prosedür koşullarının sağlanmasıdır. Bunun için Nijer ile Türkiye arasında yapılan vize anlaşması gereğince Nijer sınırlarından geçmenin tek koşulu Nijer vizesi alınmasıdır.

Diplomatik pasaport sahibi olanların dışında Nijer ziyareti yapmayı isteyen tüm T.C. vatandaşları Nijer vizesi işlemlerini yerine getirmekle yükümlüdür.

 

Nijer Vize Çeşitleri

Nijer Vize Çeşitleri Nijer Aile/Akraba Ziyareti, Nijer Vize Çeşitleri içinde yer almakta olan Nijer Aile/Akraba Ziyareti için yapılması gerekli olan işlemlerin Nijer Konsolosluğunun belirlediği prosedür kurallarına göre yapılmalıdır.

Nijer Konsolosluğu gerekli olan evrakların belirlenen kriterlerde olması konusunda çok titiz davranmaktadır. Bu nedenle de evrakların seyahat Amacına uygun hazırlanması gerekmektedir.

Nijer Vize Çeşitleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

 

Nijer Vize İşlemleri

Nijer vize işlemleri Nijer seyahati planlayan diplomatik pasaportu olanların dışında tüm T.C. vatandaşlarının yapmakla yükümlü olduğu bir uygulamadır. Nijer Vize İşlemleri Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen prosedürlere göre hazırlanması gereken evrakların gerektiği gibi toparlama sürecidir.

Nijer Vize İşlemleri için hazırlanması gereken evrakların ön hazırlık sürecinde doğru bir planlama yapılmalıdır.

 

Nijer Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Nijer Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde yer alan her evrakın Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği Nijer vize prosedürüne göre hazırlanmış olmalıdır. İstenen her evrakta Nijer seyahati yapılacak olan tarihe en yakın bir zamanda alınmış olması gerekmektedir.

Beyan edilmiş olan belgelerin gereken koşulları taşıyor olması ve tüm belgeler arasında bilgilerin tutarlı olması Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından özenle durulmaktadır.

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

 

Nijer Vizesi Danışmanlık

Nijer Vizesi Danışmanlık için Nijer’e seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Nijer Vize Başvurusunda bulunmak ve Nijer Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Nijer Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Nijer Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Nijer Vize Başvurusu yapın, Nijer Vize Randevusu alın!

 

NİJER VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Nijer seyahati yapacak olan T.C. vatandaşlarının Nijer Vizesi Hakkında Genel Bilgi edinmesi ve Nijer ülkesi için de detaylı bilgi toplanması çok önemelidir. Nijer ülkesinin oldukça fakir olması sağlık koşullarını da oldukça fazla etkilemektedir. Dolayısıyla da sağlık için verilen hizmetlerin ve Nijer ülkesinde bulunan hastanelerdeki teçhizatların ve personellerin oldukça yetersiz olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle de Nijer seyahati öncesinde mutlaka sağlık kontrolünden geçilmesi ve gereken aşıların tamamlanması büyük önem taşımaktadır. Sarıhumma, menenjit, çocuk felci ve hepatit aşıların yapılması da zorunludur. Ancak kısa yapılması düşünülen seyahatler için de önleyici ilaç olarak sıtma ilacı kullanımı da yapılabilmektedir.

Nijer Vizesi Hakkında Genel Bilgi içinde özellikle bilinmesi gereken şey Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Müdürlüğü’nün sağlık ile ilgili verilecek olan önerilere dikkatle uyulması tavsiye edilmektedir. Ayrıca ticari ilişkilerde bulunmak isteyenlerin Nijer ticarisi hakkında detaylı bilgi edinilmesi gerekmektedir.

Nijer Vizesi Hakkında Genel Bilgi için yapılacak olan detaylı araştırma da edinilen bilgiler arasında Nijer de ticari anlamda her şeyin oldukça pahalı olduğu detayı gözden kaçırılmamalıdır. Bu nedenle de Nijer’de ticari ilişkilerde bulunacak olan T.C. vatandaşlarının Türkiye Büyükelçileri ile irtibatta olunması ve en güvenilir hukuk danışmanlarından ve avukatlardan destek olunması büyük fayda sağlayacaktır.  Nijer Vizesi Hakkında Genel Bilgi edinirken alınacak her bilginin büyük önem arz ettiği unutulmamalıdır.

 

NİJER VİZESİ BAŞVURUSU

Nijer Vizesi Başvurusu öncesinde yapılması için öncelikli olarak yapılması gereken Nijer vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Nijer vizesi almak isteyenlerin Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen prosedürlere göre yapılması gerekmektedir.

Nijer Vize Başvurusu yapacak olan Diplomatik pasaport sahibi dışında tüm T.C. vatandaşlarının Nijer vize prosedürünü yerine getirmek zorundadır. Bu prosedürleri öğrenmek ve gerekli olan bilgiler için firmamız Long Vize ile irtibata geçebilirsiniz.

 

NİJER VİZESİ ÇEŞİTLERİ

Nijer Vizesi Çeşitleri Nijer Aile/Akraba Ziyareti, Nijer Vizesi Çeşitleri içinde yer almakta olan Nijer Aile/Akraba Ziyareti için yapılması gerekli olan işlemlerin Nijer Konsolosluğunun belirlediği prosedür kurallarına göre yapılmalıdır.

Nijer Konsolosluğu gerekli olan evrakların belirlenen kriterlerde olması konusunda çok titiz davranmaktadır. Bu nedenle de evrakların seyahat Amacına uygun hazırlanması gerekmektedir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için firmamız Long Vize ile irtibata geçebilirsiniz.

 

 

NİJER VİZESİ DANIŞMANLIK

Nijer Vizesi Danışmanlık için Nijer’e seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize aracılığı ile müracaat edilerek yapılabilmektedir.

Nijer Vize Başvurusunda bulunmak ve Nijer Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Nijer Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Nijer Vizesi İşlemleri için hemen arayın, kolay Nijer Vize Başvurusu yapın, Nijer Vizesi Randevusu alın!

 

NİJER VİZESİ İŞLEMLERİ

Nijer Vizesi İşlemleri Nijer seyahati planlayan diplomatik pasaportu olanların dışında tüm T.C. vatandaşlarının yapmakla yükümlü olduğu bir uygulamadır. Nijer Vizesi İşlemleri Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen prosedürlere göre hazırlanması gereken evrakların gerektiği gibi toparlama sürecidir. Vize işlemleri için hazırlanması gereken evrakların ön hazırlık sürecinde doğru bir planlama yapılmalıdır. Bunun içinde vize merkezleri ile işbirliği içinde olmak evrakların prosedür şartlarına göre hazırlanmasını sağlayacağı gibi zaman kaybının da önüne geçecektir.

Nijer Vizesi İşlemleri için oldukça önemli olan geçerli bir pasaport sahibi olunmasıdır. Yoksa mutlaka geçerliliği olan bir pasaport temin edilmesi gerekecektir. Daha sonra ise yapılması gereken en önemli ve öncelikli işlem sağlık kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Bu sağlık kontrolleri sırasında yapılması gereken çocuk felci, menenjit, hepatit ve sarı humma aşılarının zorunlu olarak yapılması gerekmektedir. Nijer’in yoksul bir ülke olması sağlık koşullarının da yetersiz olmasına neden olmaktadır. Yapılacak olan seyahatin kısa süreli olarak yapılması planlanıyorsa önleyici bir sıtma ilacı da kullanılabilir.

Nijer Vizesi İşlemleri tamamlanıp Nijer vize başvurusu sırasında dosyanın teslim edilmesinden akabinde sonuçlar yaklaşık olarak 2 iş günü içinde saat 15.00’dan sonra teslim edilebilmektedir. Yapılması planlanan Nijer seyahat tarihine göre vize işlemlerinin başlatılması ve Nijer vize başvurunun gerçekleştirilmesi zaman kaybının önüne geçecektir.

 

NİJER VİZE RANDEVUSU

Nijer Vizesi Randevusu alınmadan önce yapılması öncelikli işlem Nijer vize prosedür koşullarının sağlanmasıdır. Bunun için Nijer ile Türkiye arasında yapılan vize anlaşması gereğince Nijer sınırlarından geçmenin tek koşulu Nijer vizesi alınmasıdır. Diplomatik pasaport sahibi olanların dışında Nijer ziyareti yapmayı isteyen tüm T.C. vatandaşları Nijer vizesi işlemlerini yerine getirmekle yükümlüdür. Diplomatik pasaport sahibi olan kişilerin de kısa yapılacak olan seyahatler için Nijer vizesi muafiyeti durumu söz konusudur.

Nijer vizesi prosedürüne göre Nijer vizesi talebinde bulunan kişilerin öncelikler istenen her evrakın ne olduğu, nereden temin edilmesi gerektiği ve ne şekilde hazırlanması gerektiği konusunda vize merkezlerinden destek alınması ön hazırlık sürecinin daha sağlıklı tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Çünkü Nijer vizesi randevusu sırasında teslim edilen dosyanın eksik olması Nijer vize başvurusunun geri çevrilmesine neden olacaktır. Gerekli olan evrakların tamamlanmasından sonra da yeniden Nijer vizesi randevusu alınması gerekecektir.