Nijer Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

541

Nijer Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Nijer VizesiNijer Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde yer alan her evrakın Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği Nijer vize prosedürüne göre hazırlanmış olmalıdır. İstenen her evraka Nijer seyahati yapılacak olan tarihe en yakın bir zamanda alınmış olması gerekmektedir. Beyan edilmiş olan belgelerin gereken koşulları taşıyor olması ve tüm belgeler arasında bilgilerin tutarlı olması Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından özenle durulmaktadır. Nijer vize başvuruları direk olarak Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği’ne yapılabilirken vize merkezleri aracılığı ile de yapılabilmektedir. Nijer Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde bulunan evrakların Nijer Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen koşullara göre hazırlanması konusunda da rehberlik de yapmaktadır. Nijer Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde hazırlanması gereken en temel evraklar ise şöyledir:

  • Nijer ziyareti yapacak olan kişilerin sahip oldukları pasaport ne olursa olsun Nijer seyahati yapacak tüm T.C. vatandaşları geçerlilik özelliklerine sahip pasaport olması yoksa da yeni bir pasaport temin edilmesi gerekmektedir.
  • 4,5×3,5 cm boyutlarında ilk defa Nijer vize başvurusu için kullanılan biyometrik özellikte iki fotoğraf,
  • Evrak listeleri içinde mutlaka en doğru ve eksiksiz olarak doldurulmuş Nijer vize başvuru formu olması gerekmektedir.
  • Evrak listeleri içinde Nijer seyahati yapılacağına dair gidiş dönüş uçak ve konaklama ile ilgili rezervasyon bilgileri mutlaka olmalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin