21.2 C
Ankara, TR
Pazar, Eylül 27, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

malta-vize-randevusu
Başkent:Valletta
Telefon:+356
Alan:316 km2
Nüfus:413,609
Para Birimi:Euro (€)
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Malta Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Malta Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Malta Vizesi Hakkında Genel Bilgi & Malta Visa Information

Malta Vizesi

Malta Vizesi

Malta Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012 yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Malta Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Malta vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Malta Vize Başvurusu

Malta Vize Başvurusu Malta Devleti’ne ziyaret etmek isteyen T.C. vatandaşlarının Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından uygulanan bir prosedürdür. Schengen üyesi olan Malta Devleti kısa süreli yapılması düşünülen Malta seyahati için Schengen yönetmeliğini uygulamaktadır. Kısa süreli seyahatler Malta Aile/Akraba Ziyareti, Malta Turistik Vize ve Malta Ticari Vize gibi Malta vize başvuruları için Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliğine direk yapılmamaktadır. Firmamız Long Vize aracılığı ile ya da vize başvuru merkezleri ile bağlantı kurulması gerekmektedir.

Malta Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Malta Vize Randevusu

Malta Vize Randevusu Malta Schengen vizesi başvurusunun yapılması için alınmalıdır. Malta vizesi başvuruları Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği kısa süreli olarak gerçekleştirilmek istenen Malta Aile/Akraba Ziyareti, Malta Turistik Vize ve Malta Ticari Vize başvurularını Malta Schengen vizesi yönetmeliğine göre değerlendirmektedir. Ancak bu tür kısa süreli 180 gün içinde yapılması düşünülen 90 günle sınırlandırılmış seyahatler için direk başvuru kabul etmeyen Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği firmamız Long Vize ve vize başvuru merkezleri ile vize başvurularını değerlendirmektedir.

 

Malta Vize Çeşitleri

Malta Vize Çeşitleri yapılacak olan ziyaretin amacına ve ziyaret sebebine göre farklılık gösterebilmektedir. Malta vize çeşitleri içinde yer alan Malta Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evrakların doğru bir şekilde hazırlanıp dosya halinde sunulması gerekmektedir. Malta Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evraklar şunlardır:

  • Malta Aile/Akraba Ziyareti yapacak kişiye ait olan geçerlilik koşullarına uygun pasaportun beyan edilmesi gerekmektedir.

Malta Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Malta Vize İşlemleri

Malta Vize İşlemleri ile yükümlü olan bordo pasaport sahibi T.C. vatandaşlarının Malta Schengen vizesi yönetmeliğine göre hareket etmeleri gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti ile Malta Devleti arasındaki vize anlaşmasına göre 180 gün içinde 90 günle sınırlandırılmış olan Malta Aile/Akraba Ziyareti, Malta Turistik Vize ve Malta Ticari Vize türleri için Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahibi T.C. vatandaşları Malta vizesi işlemleri uygulamasından muaf tutulmaktadır.

 

Malta Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Malta Gerekli Belge ve Evrak Listeleri yapılacak olan ziyaretin amacına ve ziyaret süresine göre farklılık göstermektedir. Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen Malta vize prosedürüne göre hazırlanması gereken Malta Gerekli Belge ve Evrak Listeleri yaklaşık olarak diğer Schengen ülkelerinin uyguladığı prosedürlerle yanıdır. Malta ziyaretinin amacı ve ziyaret süresine göre değişiklik gösterse de Malta Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde yer alan ayrım yapılmadan herkesten istenen ana evraklar yer almaktadır. Malta Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde ayrım yapılmaksızın istenen ana evraklar şöyledir:

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

Malta Vize Danışmanlık

Malta Vize Danışmanlık için Malta’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize aracılığıyla müracaat edilerek yapılmalıdır.

Malta Vize Başvurusunda bulunmak ve Malta Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Malta Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Malta Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Malta Vizesi Başvurusu yapın, Malta Vize Randevusu alın!

 

MALTA VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Malta Devleti’ne seyahat edecek olan T.C. vatandaşları öncelikli olarak Malta Vizesi Hakkında Genel Bilgi edinmesi gerekmektedir. Malta Devleti Schengen Bölgesi üyesi olması nedeni ile kısa süreli olan 180 günde 90 günle sınırlı geziler için Schengen yönetmeliğine göre vize işlemlerini uygulamaktadır. Bordo pasaport sahibi tüm T.C. vatandaşları Malta Schengen vize işlemlerine tabidir. Ancak kısa süreli ziyaret amaçlı gitmek isteyen Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaport sahibi T.C. vatandaşları Malta Schengen vize işlemlerine tabi tutulmamaktadır.

Malta Vizesi Hakkında Genel Bilgi içinde özellikle bilinmesi gereken noktalardan biri ise Malta Schengen vize formunun doldurulmasının zorunlu olduğudur. Malta seyahati yapacak olan kişi ya da kişiler Malta Schengen vize formunda yer alan soruların gerçeğe uygun bir şekilde cevaplanmalıdır. Malta Schengen vizesi için istenen evraklarda beyan edilen bilgilerle aynı doğrultuda olması Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği’nin özellikle üzerinde durduğu konudur.

Tüm bunların yanında Malta Vizesi Hakkında Genel Bilgi içinde yapılacak başvurunun Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından istisnai durum söz konusu olmadıkça şahsen kabul etmemektedir. Malta Schengen vize işlemleri akrediteli acenteler ya da vize başvuru merkezleri aracılığı ile Malta Schengen vize başvurularını kabul etmektedir. Akrediteli acenteler ile vize başvuru merkezleri danışmanlığı ile Malta Schengen vize işlemlerinde gerekli olan evrakların ön hazırlık sürecinde doğru planlama yapmasına ve başvuru dosyasının Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği’ne teslim etmekle yükümlüdür.

 

MALTA VİZESİ BAŞVURUSU

Malta Vizesi Başvurusu Malta Devleti’ne ziyaret etmek isteyen T.C. vatandaşlarının Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından uygulanan bir prosedürdür. Schengen üyesi olan Malta Devleti kısa süreli yapılması düşünülen Malta seyahati için Schengen yönetmeliğini uygulamaktadır. Kısa süreli seyahatler Malta Aile/Akraba Ziyareti, Malta Turistik Vize ve Malta Ticari Vize gibi Malta vize başvuruları için Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliğine direk yapılmamaktadır. Firmamız Long Vize aracılığı ile ya da vize başvuru merkezleri ile bağlantı kurulup işlemlerinizin tamamlanması gerekmektedir.

 

MALTA VİZESİ ÇEŞİTLERİ

Malta Vizesi Çeşitleri yapılacak olan ziyaretin amacına ve ziyaret sebebine göre farklılık gösterebilmektedir. Malta vize çeşitleri içinde yer alan Malta Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evrakların doğru bir şekilde hazırlanıp dosya halinde sunulması gerekmektedir. Malta Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan işlemlerin eksiksiz tamamlanabilmesi için firmamız Long Vize ile irtibata geçebilirsiniz.

 

MALTA VİZESİ DANIŞMANLIK

Malta Vize Danışmanlık için Malta’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize aracılığıyla müracaat edilerek yapılabilmektedir.

Malta Vize Başvurusunda bulunmak ve Malta Vizesi Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Malta Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Malta Vizesi İşlemleri için hemen arayın, kolay Malta Vize Başvurusu yapın, Malta Vize Randevusu alın!

 

MALTA VİZESİ İŞLEMLERİ

Malta Vizesi İşlemleri ile yükümlü olan bordo pasaport sahibi T.C. vatandaşlarının Malta Schengen vizesi yönetmeliğine göre hareket etmeleri gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti ile Malta Devleti arasındaki vize anlaşmasına göre 180 gün içinde 90 günle sınırlandırılmış olan Malta Aile/Akraba Ziyareti, Malta Turistik Vize ve Malta Ticari Vize türleri için Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahibi T.C. vatandaşları Malta vizesi işlemleri uygulamasından muaf tutulmaktadır.

 

MALTA VİZESİ RANDEVUSU

Malta Vizesi Randevusu Malta Schengen vizesi başvurusunun yapılması için alınmalıdır. Malta vizesibaşvuruları Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliği kısa süreli olarak gerçekleştirilmek istenen Malta Aile/Akraba Ziyareti, Malta Turistik Vize ve Malta Ticari Vize başvurularını Malta Schengen vizesi yönetmeliğine göre değerlendirmektedir. Ancak bu tür kısa süreli 180 gün içinde yapılması düşünülen 90 günle sınırlandırılmış seyahatler için direk başvuru kabul etmeyen Malta Konsolosluğu / Büyükelçiliğiaracı kurumlarla vize başvurularını değerlendirmektedir.

Malta Schengen vizesi için yapılacak olan başvurular akrediteli seyahat / turizm acenteleri ya da vize başvuru merkezleri danışmanlığında yapılmaktadır. Akrediteli seyahat acenteleri ile vize başvuru merkezleri Malta vizesi randevusu ile hizmet vermektedir. Malta vizesi randevusu alınmadan işlemler yapılamamaktadır. Ancak randevu alınabilmesi için öncelikle Malta Schengen vizesi için istenen evrakların prosedüre uygun olarak hazırlanabilmesi için doğru bir planlama yapılması gerekmektedir.

Malta vizesi randevusu sırasında istenen tüm evrakların eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanmış olan evrakların dosya halinde teslim edilmesi gerekmektedir.