26.6 C
Ankara, TR
Pazar, Temmuz 12, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

mali-vize-islemleri
Başkent:Bamako
Telefon:
Alan:125.245 km²
Nüfus:17,99 milyon
Para Birimi:Batı Afrika CFA frangı
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Mali Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Mali Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Mali Vizesi Hakkında & Mali Visa İnformation

Mali Vizesi

Mali Vizesi

Mali Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012 yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Mali Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Mali vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Mali Vize Başvurusu

Mali vize başvurularını “kapıda vize” uygulamasıyla ülkeye girişte yapıp, vizenizi alabileceğiniz gibi vize başvuru işlemlerini Türkiye’den de tamamlama imkanına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz. Ayrıca ülkeye girişte vize almanın yaratabileceği potansiyel problemler ve bu problemlerin çözüm yollarının kısıtlı olması nedeniyle Mali Cumhuriyeti’ne yapacağınız işlemler için;

Mali Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

 

Mali Vizesi Randevusu

Mali Vizesi Randevusu, Mali Cumhuriyeti’nin Türkiye’de faaliyet göstermekte olan dış temsilcilikleri vize işlemleri öncesinde randevu gerekliliği istemez. Ankara Mali Büyükelçiliği’ne yahut İstanbul Mali Fahri Konsolosluğu’na mesai saatleri içinde gidip, gerekli birimlerle görüşebilirsiniz ya da firmamız Long Vize aracılığıyla işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

 

Mali Vize Çeşitleri

Mali Vize Çeşitleri Afrika’da altın üretiminde 3. Konumda bulunan Mali Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Turistik vizenin yanında Ticari vize imkanı da sunarak bu istatistiklerini Türkiye üzerinden Avrupa’ya genişletme amacındadır. Ayrıca Mali’nin ihracat rakamlarından altın kadar yer kaplayan pamuk da iki ülke arasındaki ticarete zaman zaman konu olan başka bir Mali ürünüdür.

Mali Vize Çeşitleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

 Mali Vize İşlemleri

Mali vize işlemleri Mali Cumhuriyeti bilindiği üzere diplomatik pasaport sahibi TC vatandaşları hariç geri kalan bütün pasaport tiplerine vize uygulamaktadır. Mali vize işlemleri de diplomatik pasaport sahipleri haricini kapsayan işlemler bütünüdür. Bu işlemlerin yürütmesi ve karara bağlanması Mali Cumhuriyet’i tarafından yetkilendirilmiş Türkiye’de bulunan mali dış temsilciliklerine aittir.

 

Mali Gerekli Belgeler ve Evraklar Listeleri

Mali gerekli belgeler ve evraklar listeleri, Mali’nin Türkiye’de aktif çalışmakta bulunan dış temsilcilikleri olan Mali Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Mali Fahri Konsolosluğu’na eksiksiz biçimde sunulması gereken evraklardır.

Mali gerekli belgeler ve evraklar listeleri detaylarına ilk olarak Mali’nin sunduğu 2 vize tipinden biri olan Turistik vize için gerekli belgeler ve evraklar;

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

Mali Vizesi Danışmanlık

Mali Vizesi Danışmanlık, Mali’ye seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Mali Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Mali Vize Başvurusunda bulunmak ve Mali Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Mali Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Mali Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Mali Vize Başvurusu yapın, Mali Vize Randevusu alın!

 

MALİ VİZESİ BAŞVURUSU

Mali vizesi başvurularını “kapıda vize” uygulamasıyla ülkeye girişte yapıp, vizenizi alabileceğiniz gibi vize başvuru işlemlerini Türkiye’den de tamamlama imkanına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz. Ayrıca ülkeye girişte vize almanın yaratabileceği potansiyel problemler ve bu problemlerin çözüm yollarının kısıtlı olması nedeniyle Mali Cumhuriyeti’ne yapacağınız. Vize başvuru işlemleriniz firmamız Long Vize arcılığı ile sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamlayabiliriz.

 

MALİ VİZESİ ÇEŞİTLERİ

Mali Vizesi Çeşitleri Afrika’da altın üretiminde 3. Konumda bulunan Mali Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Turistik vizenin yanında Ticari vize imkanı da sunarak bu istatistiklerini Türkiye üzerinden Avrupa’ya genişletme amacındadır. Ayrıca Mali’nin ihracat rakamlarından altın kadar yer kaplayan pamuk da iki ülke arasındaki ticarete zaman zaman konu olan başka bir Mali ürünüdür.

 

MALİ VİZE DANIŞMANLIK

Mali Vizesi Danışmanlık, Mali’ye seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Mali Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize  aracılığı ile müracaat edilerek yapılabilmektedir.

Mali Vize Başvurusunda bulunmak ve Mali Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Mali Vize İşlemleri yürütülebilmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Mali Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Mali Vizesi Başvurusu yapın, Mali Vizesi Randevusu alın!

 

MALİ VİZESİ İŞLEMLERİ

Mali vizesi işlemleri Mali Cumhuriyeti bilindiği üzere diplomatik pasaport sahibi TC vatandaşları hariç geri kalan bütün pasaport tiplerine vize uygulamaktadır. Mali vize işlemleri de diplomatik pasaport sahipleri haricini kapsayan işlemler bütünüdür. Bu işlemlerin yürütmesi ve karara bağlanması Mali Cumhuriyet’i tarafından yetkilendirilmiş Türkiye’de bulunan mali dış temsilciliklerine aittir.

Bu işlemleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için firmamız Long Vize ile irtibata geçebilirsiniz.

 

MALİ VİZESİ RANDEVUSU

Mali Vizesi Randevusu, Mali Cumhuriyeti’nin Türkiye’de faaliyet göstermekte olan dış temsilcilikleri vize işlemleri öncesinde randevu gerekliliği istemez. Ankara Mali Büyükelçiliği’ne yahut İstanbul Mali Fahri Konsolosluğu’na mesai saatleri içinde gidip, gerekli birimlerle görüşebilirsiniz ya da firmamız Long Vize aracılığıyla işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.