21.9 C
Ankara, TR
Pazar, Temmuz 12, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

macaristan-vize-islemleri
Başkent:Budapeşte
Telefon:+36
Alan:
Nüfus:10.076.581
Para Birimi:Forint
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Macaristan Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Macaristan Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Macaristan Vizesi Hakkında Genel Bilgi & Hungary Visa Information

Macaristan Vizesi

Macaristan Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012

Macaristan Vizesi

yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Macaristan Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eder Long Vize Şirketi, Macaristan vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Macaristan Vize Başvurusu

Macaristan Vize Başvurusu Macaristan seyahati yapmayı düşünen T.C. vatandaşları yapacakları seyahatin amacına ve süresine göre belirlenen vize türü için işlem sürecine başlamalıdır. Macaristan gümrük kapısından giriş yapabilmek için yapılması gereken Macaristan vize başvurusu iki türlüdür. Bunlardan biri kısa süreli yapılacak olan seyahatler için Macaristan Schengen vizesi diğeri ise uzun süreli yapılacak olan seyahatler için Macaristan Ulusal vize başvurularıdır.

Macaristan Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Macaristan Vize Randevusu

Macaristan Vize Randevusu, Schengen üyesi olan Macaristan’a giriş yapmak isteyen T.C vatandaşları Macaristan vizesi işlemlerine tabi tutulmaktadır. Bordo pasaport sahibi olan T.C. vatandaşları Macaristan vize işlemlerine tabi tutulurken Hususi Yeşil, Diplomatik Siyah ya da Hizmet Gri pasaport sahibi olan kişilerin Macaristan’a 180 gün içinde en fazla yapılacak 90 günlük seyahatler için Macaristan vizesi işlemlerinden muaf tutulmaktadır. Macaristan vizesi için yapılacak tüm başvurular Macaristan Vize Randevusu alınarak yapılmaktadır.

 

Macaristan Vize Çeşitleri

Macaristan Vize Çeşitleri seyahat türüne göre değişiklik göstermektedir. Macaristan vize çeşitleri içinde yer alan Macaristan Aile/Akraba Ziyareti için yapılması gereken işlemler Macaristan Schengen vize işlemleridir. Macaristan Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evraklar:

Macaristan Vize Çeşitleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

 

 

Macaristan vize işlemleri

Macaristan vize işlemleri Macaristan ziyareti yapacak Bordo pasaportu olan T.C vatandaşları için zorunlu iken T.C. Hususi yani Yeşil, Diplomatik yani Siyah ve Hizmet yani Gri pasaportu olan T.C. vatandaşları kısa süreli seyahatlerde muaf tutulmaktadır

 

Macaristan Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Macaristan Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde yer alan evrakların Macaristan Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafınca belirlenen prosedüre uygun olarak hazırlanmalıdır. Yapılacak olan Macaristan ziyaretinin amacı ve süresine göre Macaristan Gerekli Belge ve Evrak Listeleri değişiklik göstermektedir. Ancak yapılacak olan seyahatin amacı ne olursa olsun herkesten istenen temel evraklar bulunmaktadır. Macaristan Gerekli Belge ve Evrak Listeleri içinde herkesin hazırlaması gereken temel evraklar şöyledir:

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

 

Macaristan Vize Danışmanlık

Macaristan Vize Danışmanlık, Macaristan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Macaristan Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Macaristan Vize Başvurusunda bulunmak ve Macaristan Vize Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Macaristan Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Macaristan Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Macaristan Vize Başvurusu yapın, Macaristan Vize Randevusu alın!

 

MACARİSTAN VİZE BAŞVURUSU

Macaristan Vizesi Başvurusu Macaristan seyahati yapmayı düşünen T.C. vatandaşları yapacakları seyahatin amacına ve süresine göre belirlenen vize türü için işlem sürecine başlanmalıdır. Macaristan gümrük kapısından giriş yapabilmek için yapılması gereken Macaristan vize başvurusu iki türlüdür. Bunlardan biri kısa süreli yapılacak olan seyahatler için Macaristan Schengen vizesi diğeri ise uzun süreli yapılacak olan seyahatler için Macaristan Ulusal vize başvurularıdır.

 

MACARİSTAN VİZESİ ÇEŞİTLERİ

Macaristan Vizesi Çeşitleri seyahat türüne göre değişiklik göstermektedir. Macaristan vize çeşitleri içinde yer alan Macaristan Aile/Akraba Ziyareti için yapılması gereken işlemler Macaristan Schengen vize işlemleridir. Macaristan Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan işlemler için firmamız Long Vize aracılığı ile eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

 

MACARİSTAN VİZE DANIŞMANLIK

Macaristan Vizesi Danışmanlık, Macaristan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Macaristan Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize arcılığı ile müracaat edilerek yapılmalıdır.

Macaristan Vize Başvurusunda bulunmak ve Macaristan Vizesi Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Macaristan Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Macaristan Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Macaristan Vize Başvurusu yapın, Macaristan Vizesi Randevusu alın!

 

 

MACARİSTAN VİZE İŞLEMLERİ

Macaristan vizesi işlemleri Macaristan ziyareti yapacak Bordo pasaportu olan T.C vatandaşları için zorunlu iken T.C. Hususi yani Yeşil, Diplomatik yani Siyah ve Hizmet yani Gri pasaportu olan T.C. vatandaşları kısa süreli seyahatlerde muaf tutulmaktadır.

 

MACARİSTAN VİZESİ RANDEVUSU

Macaristan Vizesi Randevusu, Schengen üyesi olan Macaristan’a giriş yapmak isteyen T.C vatandaşları Macaristan vizesi işlemlerine tabi tutulmaktadır. Bordo pasaport sahibi olan T.C. vatandaşları Macaristan vize işlemlerine tabi tutulurken Hususi Yeşil, Diplomatik Siyah ya da Hizmet Gri pasaport sahibi olan kişilerin Macaristan’a 180 gün içinde en fazla yapılacak 90 günlük seyahatler için Macaristan vizesi işlemlerinden muaf tutulmaktadır. Macaristan vizesi için yapılacak tüm başvurular Macaristan Vizesi Randevusu alınarak yapılmaktadır. Firmamız Long Vize aracılığı ile bu işlemlerinizi kolay ve sorunsuz  bir şekilde tamamlayabilirsiniz.