21.2 C
Ankara, TR
Cumartesi, Eylül 26, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

lüksemburg-vize-islemleri
Başkent:Lüksemburg
Telefon:+49
Alan:2.586 km²
Nüfus:569,676 milyon
Para Birimi:Euro ( € )
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE

Lüksemburg Vize Danışma Merkezi

Longvize İletisim
Lüksemburg Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
 
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00
Almanya Vizesi

Lüksemburg Vizesi Hakkında & Luxembourg Visa Information

Lüksemburg Vizesi

Lüksemburg Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012

Lüksemburg Vizesi

yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Lüksemburg Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize Şirketi, Lüksemburg vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Lüksemburg Vize Başvurusu

Lüksemburg Vize Başvurusu için yapılması gereken prosedür kısa süreli ziyaretler için uygulanan Lüksemburg Schengen vize uygulamasıdır. Schengen üyesi olan Lüksemburg T.C. vatandaşları için uyguladığı prosedürleri yerine getirmek şartıyla sınırlarından geçebilme hakkı verebilmektedir.

Öncelikle pasaport türlerine göre Lüksemburg Vizesi Başvurusu yapılması gerekmektedir. Bordo pasaport sahibi olan ve Lüksemburg ziyareti yapacak olan T.C. vatandaşlarının Lüksemburg vize…

Lüksemburg Vize Başvurusu İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Lüksemburg Vize Randevusu

Lüksemburg Vizesi Randevusu için bir nevi Lüksemburg vizesi başvurusu da denilebilir. Çünkü Lüksemburg VizesiRandevusu sırasında gerekli tüm evrakların düzenlenip dosya halinde sunulması için alınmaktadır.

Tüm evrakların hazır Lüksemburg Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen prosedürlere göre hazırlanıp sunulması da vize için son adım olan Lüksemburg vize başvurusudur.

 

Lüksemburg Vize Çeşitleri

Lüksemburg Vize Çeşitleri Lüksemburg Aile/Akraba Ziyareti, Lüksemburg Aile/Akraba Ziyareti Lüksemburg vize çeşitleri içinde yer alan kısa süreli olan seyahatler için verilen Lüksemburg Schengen vizesi ile yapılabilmektedir.

Bu nedenle de Lüksemburg Aile/Akraba Ziyareti için yapılacak vize işlemleri Schengen vize prosedürüne göre yapılmaktadır. Lüksemburg Schengen vizesi için gerekli olan tüm evrakların doğru olarak eksiksiz hazırlanması Lüksemburg Schengen vize türüne göre detaylı bilgi için;

Lüksemburg Vize Çeşitleri İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Arayınız  0312 426 03 25

 

Lüksemburg Vizesi İşlemleri

Lüksemburg Vizesi İşlemleri bir tür evrak hazırlama sürecidir. Lüksemburg vize işlemleri bordo pasaportlu tüm T.C vatandaşları için uygulanırken yeşil, gri, kırmızı ve bordo pasaport sahipleri için Lüksemburg Vize İşlemleri için muafiyet uygulaması yapmaktadır.

Fakat vize muafiyeti ancak kıs yapılması planlanan seyahatler için uygulanmaktadır. Lüksemburg vize işlemleri iki şekilde yapılmaktadır. Lüksemburg Aile / Akraba ziyareti, Lüksemburg turizm vizesi ve Lüksemburg ticari vize uygulamaları kısa süreli vize uygulamasıdır. Detaylı bilgi için;

 

Lüksemburg Gerekli Belge ve Evrak Listeleri

Lüksemburg Gerekli Belge ve Evrak Listeleri Lüksemburg seyahatinin ne amaçla ve ne kadar süreli olacağına göre farklılık göstermektedir.

Schengen Bölgesi içinde yer alan Lüksemburg vize işlemleri kısa olacak seyahatler içinde yer alan Lüksemburg Aile / Akraba ziyareti, Lüksemburg Turistik vize ve Lüksemburg ticari vize için Lüksemburg Schengen vize prosedür koşullarına göre uygulama yapılırken uzun süreli seyahatler için ise Lüksemburg vize uygulaması yapılmaktadır.

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

Lüksemburg Vize Danışmanlık

Lüksemburg Vize Danışmanlık Lüksemburg’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Lüksemburg Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır.

Lüksemburg Vize Başvurusunda bulunmak ve Lüksemburg Vizesi Randevusu alabilmek için şirketimiz aracılığı ile Lüksemburg Vize İşlemleri yürütülmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Lüksemburg Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Lüksemburg Vizesi Başvurusu yapın, Lüksemburg Vize Randevusu alın!

 

LÜKSEMBURG VİZESİ BAŞVURUSU

Lüksemburg Vizesi Başvurusu için yapılması gereken prosedür kısa süreli ziyaretler için uygulanan Lüksemburg Schengen vize uygulamasıdır. Schengen üyesi olan Lüksemburg T.C. vatandaşları için uyguladığı prosedürleri yerine getirmek şartıyla sınırlarından geçebilme hakkı verebilmektedir.

Öncelikle pasaport türlerine göre Lüksemburg Vizesi Başvurusu yapılması gerekmektedir. Bordo pasaport sahibi olan ve Lüksemburg ziyareti yapacak olan T.C. vatandaşlarının Lüksemburg vize başvuruları için firmamız Long Vize aracılığı ile eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde başvuru işlemleriniz yapılmaktadır.

 

LÜKSEMBURG VİZESİ ÇEŞİTLERİ

Lüksemburg Vizesi Çeşitleri Lüksemburg Aile/Akraba Ziyareti, Lüksemburg Aile/Akraba Ziyareti Lüksemburg vize çeşitleri içinde yer alan kısa süreli olan seyahatler için verilen Lüksemburg Schengen vizesi ile yapılabilmektedir.

Bu nedenle de Lüksemburg Aile/Akraba Ziyareti için yapılacak vize işlemleri Schengen vize prosedürüne göre yapılmaktadır. Lüksemburg Schengen vizesi için gerekli olan tüm evrakların doğru olarak eksiksiz hazırlanması gerekmektedir. Lüksemburg Schengen vize türü ile ilgili detaylı bilgi almak için Long Vize ile irtibata geçebilirsiniz.!

 

 

LÜKSEMBURG VİZESİ DANIŞMANLIK

Lüksemburg Vizesi Danışmanlık Lüksemburg’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Lüksemburg Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne firmamız Long Vize aracılığı ile müracaat yapılabilmektedir.

Lüksemburg Vizesi Başvurusunda bulunmak ve Lüksemburg Vizesi Randevusu alabilmek için firmamız aracılığı ile Lüksemburg Vize İşlemleri yürütülebilmektedir.

Hızlı ve Sorunsuz Lüksemburg Vizesi İşlemleri için hemen arayın, kolay Lüksemburg Vizesi Başvurusu yapın, Lüksemburg Vize Randevusu alın!

 

 

LÜKSEMBURG VİZESİ İŞLEMLERİ

Lüksemburg Vizesi İşlemleri bir tür evrak hazırlama sürecidir. Lüksemburg vize işlemleri bordo pasaportlu tüm T.C vatandaşları için uygulanırken yeşil, gri, kırmızı ve bordo pasaport sahipleri için Lüksemburg Vize İşlemleri için muafiyet uygulaması yapmaktadır.

Fakat vize muafiyeti ancak kıs yapılması planlanan seyahatler için uygulanmaktadır. Lüksemburg vize işlemleri iki şekilde yapılmaktadır. Lüksemburg Aile / Akraba ziyareti, Lüksemburg turizm vizesi ve Lüksemburg ticari vize uygulamaları kısa süreli vize uygulamasıdır. Detaylı bilgi için firmamız Long Vize ile irtibata geçebilirsiniz.

 

 

LÜKSEMBURG VİZESİ RANDEVUSU

Lüksemburg Vizesi Randevusu için bir nevi Lüksemburg vize başvurusu da denilebilir. Çünkü Lüksemburg Vize Randevusu sırasında gerekli tüm evrakların düzenlenip dosya halinde sunulması için alınmaktadır.

Tüm evrakların hazır Lüksemburg Konsolosluğu / Büyükelçiliği tarafından belirlenen prosedürlere göre hazırlanıp sunulması da vize için son adım olan Lüksemburg vize başvurusudur. Bu süreçlerin eksiksiz, doğru ve sorunsuz halledilebilmesi için firmamız Long Vize aracılığı ile işlemlerinizi yürütebilirsiniz.