21.9 C
Ankara, TR
Pazar, Temmuz 12, 2020
TELEFON

0 312 426 03 25

0 312 426 03 24

MOBİL

0 553 716 03 25

0 553 966 03 27

E-MAİL

info@longvize.com

longvize@gmail.com

ACİL VİZE HATTI

0 312 426 03 25

angola-vize-randevusu
Başkent:Luanda
Telefon:+244
Alan:357.376 km²
Nüfus:28,81 milyon
Para Birimi:Kwanza
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
ANKARAİSTANBUL
İZMİR ANTALYA
GAZİANTEPBURSA
TRABZONBODRUMEDİRNE
Angola Vize Hattı
0 312 426 03 25
Whatsapp Vize Hattı 
0 507 811 97 62
Mobil Vize Hattı
0 553 716 03 25
E-Mail İletişim
info@longvize.com
Pazartesi – Cumartesi  
08:30 – 00:00

Angola Vizesi Hakkında & Angola Visa İnformation

Angola Vizesi

Angola Vizesi için Elçilikteki Temsilciliğiniz Olan Long Vize Şirketi  2012 yılından

Angola Vizesi

beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir vize firmasıdır. Angola Vizesi için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Long Vize ŞirketiAngola Vizesi mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve evrakları vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak eksiksiz ve gereğinden fazla evrak yığını olmadan, uzun süreli vizeyi hedef alarak başvuru yapmaktayız. Biliyoruz ki zaman boşa harcanmayacak kadar değerlidir ve bu değerli zamanınızı en kaliteli şekilde vizeye dönüştüren Long Vize Şirketi sizler sayesinde büyümeye devam edecektir.

 

Angola Vize Başvurusu

Angola Vize Başvurusu yaparken istenilen evrakların eksiksiz bir şekilde organize edilmesi ve pasaportunuzun hazır olması vize almanızı kolaylaştıracaktır. Gerekli evrakların hazırlanırken son kez kontrolden geçirilmesi, tarihlerine dikkat edilmesi zaman kaybını önler. Angola vize işlemlerine başlarken pasaportunuzun yenilenmiş olması gerekmektedir. Angola Vize Başvurusu için detaylı bilgi almak istiyorsanız arayınız 0312 426 03 25.

 

Angola Vize Randevusu

Angola Vize Randevusu almak için Angola Büyükelçiliği vize bölümüne randevu talebi oluşturmak gerekmektedir. Firmamız Long Vize tarafından randevularınızı almanıza yardımcı olmaktayız. Angola ticari vize başvurusu yaparken başvuru sahiplerinin ülkeye davet edildiklerini gösteren davetiyeniz olması gerekmektedir.

 

Angola Vize İşlemleri

Angola Vize İşlemleri, Angola vize başvurusunda bulunacak TC vatandaşlarının seyahat planını yapmadan önce vizelerini almak üzere firmamız Long Vize tarafından randevu alınması gerekmektedir. Seyahatten en az bir hafta önce başvuru yapılması önerilmektedir. Angola Vize İşlemleri için detaylı bilgi almak istiyorsanız arayınız 0312 426 03 25.

 

Angola Gerekli Belge ve Evrak Listesi

Angola Gerekli Belge ve Evrak Listesi eksiksiz bir şekilde hazırlanmalıdır. Önemli ölçüde yer alan eksiklikler sonucunda yapılan başvurular kabul edilmemektedir ya da kabul edilse de sonuç olumsuz olmaktadır. Bu nedenle tecrübe sahibi olmayanların bu detaylı bilgi edinmesi gerekmektedir. Angola Gerekli Belge ve Evrak Listesi hazırlanırken herkesin yapması gerekenler hakkında bilgi almak istiyorsanız arayınız 0312 426 03 25.

-Pasaport, elçiliğin talep etmiş olduğu süre ve geçerlilik tarihi olması gerekmektedir.
-Fotoğraf, elçiliğin talep etmiş olduğu fon ve ebatta olması gerekmektedir.
-Çalışan kişiler için şirket ve çalışma evrakları elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-İşveren kişiler için firma evraklar elçiliğin istemiş olduğu format ve tarihler dikkate alınması gerekmektedir.
-Öğrenciler için öğrenci belgesi elçiliğin istediği formatta ve dilde olması lazım.
-Çiftçiler için ziraat odasından onaylı elçiliğin istediği formatta olması gerekmektedir.
-Çocuklar için muvafakatname Anne ve Baba’dan ayrı gidiliyor ise gidiş tarihleri, çeviri ve istenen formatta olması gerekmektedir.
-Çalışmayan kişiler için sponsor kişi evraklar elçiliğin istediği akrabalık derecesi ve formatta olması gerekmektedir.
-Kamu çalışanları için kurum görev ve çalışma evrakları
-Nüfus kayıt örneği tam vukuatlı ülkelere göre barkodlu, orijinal ya da apostilli olması lazım.
-Banka hesap dökümü 3-6 ay arasında geçmiş hareketleri gösteren istenilen formatta banka hesap ekstresi.

 

Angola Vize Çeşitleri

Angola vize çeşitleri toplam yedi tanedir. Bunlar; Turistik Angola vizesi, Ticari Angola vizesi Angola Misafir vizesi, Angola Turist Vizesi, Express Angola Vizesidir. Tüm Angola vizeleri için istenilen belgeler ve başvuru formu içeriği aynıdır. Angola Vize Çeşitleri hakkında bilgi almak için arayınız 0312 426 03 25.

 

Angola Vize Danışmanlık

Angola’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Angola Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize işlemleri bölümüne müracaat edilerek yapılmalıdır. Angola Vize Başvurusunda bulunmak ve Angola Vize Randevusu alabilmek için firmamız Long Vize aracılığı ile Angola Vize İşlemleri yürütülmektedir. Hızlı ve Sorunsuz Angola Vize İşlemleri için hemen arayın, kolay Angola Vize Başvurusu yapın, Angola Vize Randevusu alın 0312 426 03 25.

ANGOLA VİZESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Angola Vizesi Hakkında Genel Bilgi almak isteyen kişiler için öncelikle ülkeye girmek isteyen her kişinin vize alması gerektiğini bilmelidir. Afrika kıtasında yer alan ve cumhuriyetçi bir ülke kabul edilen Angola; ticari ve turistik ziyaretler için vize istemektedir. Angola vizesi almak için birtakım işlemler gerçekleştirilmelidir. Angola seyahati öncesinde Angola Konsolosluğu veya Angola Konsolosluğu’nun yetki verdiği vize merkezlerinden birine başvurarak vize işlemlerini başlatabilirsiniz. Vize işlemlerinde ziyaretin amacı ne olursa olsun istenilen evraklar vardır.
Angola vize başvurusu yaparken istenilen evrakların eksiksiz bir şekilde organize edilmesi ve pasaportunuzun hazır olması vize almanızı kolaylaştıracaktır. Gerekli evrakların hazırlanırken son kez kontrolden geçirilmesi, tarihlerine dikkat edilmesi zaman kaybını önler. Angola vize işlemlerine başlarken pasaportunuzun yenilenmiş olması gerekmektedir. 10 yıldan daha eskiye ait pasaportlar başvuru esnasında sıkıntı yaratmakta ve kabul edilmemektedir. Yenilenmiş, çipli pasaport sahibi olmalısınız. Bunun yanı sıra minimum 2 sayfası boş olmayan pasaportlar da başvuru aşamasında kabul edilmemektedir. Angola vize başvurunuzu pratik bir şekilde halletmek için vize merkezlerinden yardım alabilir istenilen aşamaları zaman kaybetmeden kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

ANGOLA VİZE ÇEŞİTLERİ

Angola vize çeşitleri toplan yedi tanedir. Bunlar; turistik Angola vizesi ticari Angola vizesi Angola misafir vizesi Angola turist vizesi Express Angola vizesi acil Angola vizesi hızlı Angola vizesidir.

Tüm Angola vizeleri için istenilen belgeler ve başvuru formu içeriği aynıdır. İşte Angola vizesi almak için istenilen şeyler;

Pasaport

  • Pasaport, Angola seyahatinin dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerlilik göstermelidir.
  • Pasaportun 2. Sayfasında yer alan hamilinin imzası bölümü, pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.
  • Pasaport, yırtık, yıpranmış veya tahribata uğramamış olması gerekmektedir.
  • Pasaportta Angola vizesinin yapıştırılması için en az 1 adet boş sayfası bulunmalıdır.
  • Pasaport sahibinin 6 aydan eski olmayacak şekilde 2 adet biyometrik fotoğrafı olmalıdır.

Başvuru formu

Başvuru formu eksiksiz ve okunaklı şekilde doldurulmalı vize talep eden kişi tarafından imzalanmalı seyahat bileti otel rezervasyonu sabıka kaydı Sarı humma aşı kartı Angola’dan gelmiş olan davetiye mektubu yer almalıdır.

ANGOLA VİZE RANDEVUSU

Angola vizesi almak için Angola Büyükelçiliği vize bölümüne randevu talebi oluşturmak gerekmektedir. Angola Büyükelçiliği e-posta yoluyla kişilere randevu sistemi hakkında bilgi vermekte ve randevu almasına yardımcı olmaktadır. Angola ticari vize başvurusu yaparken başvuru sahiplerinin ülkeye davet edildiklerini gösteren davetiyenin fotokopisini Angola Büyükelçiliği’nin e-posta adresine göndermesi ve randevu alması gerekmektedir.

Angola için gelen davetiye, Angola’ya giriş yapılacak havalananında bulunan göçmenlik bürolarına ibraz edilmelidir. İbraz edilecek olan belgede Angola’ya yapılan seyahat bilgileri, aynı zamanda davet eden kişinin veya yetkili firmanın imzası yer almalıdır. Yapılan yasa değişiklikleri nedeniyle davetiye seyahat öncesi havalananında bulunan göçmenlik bürosuna ibraz ettirilmelidir. Sıkıntı yaşamamak adına davetiye yollayan kişi veya yetkili firmayı bilgilendirmek ve gerekli imzaları almak gerekmektedir.

Angola konsolosluğundan randevu alan kişiler randevu gününde ve saatinde istenilen belgeleri, pasaportla birlikte eksiksiz şekilde getirmelidir. Belgelerin fotokopisinin mutlaka evrak dosyasında yer alması gerekmektedir.

Angola vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için alınması zor bir vize değildir. Eksiksiz ve doğru yapılan her başvuru genellikle kabul edilmektedir.

Angola vizesi almak için Angola Büyükelçiliği vize bölümüne randevu talebi oluşturmak gerekmektedir. Angola Büyükelçiliği e-posta yoluyla kişilere randevu sistemi hakkında bilgi vermekte ve randevu almasına yardımcı olmaktadır. Angola ticari vize başvurusu yaparken başvuru sahiplerinin ülkeye davet edildiklerini gösteren davetiyenin fotokopisini Angola Büyükelçiliği’nin e-posta adresine göndermesi ve randevu alması gerekmektedir.
Angola vizesi için gelen davetiye, Angola’ya giriş yapılacak havalananında bulunan göçmenlik bürolarına ibraz edilmelidir. İbraz edilecek olan belgede Angola’ya yapılan seyahat bilgileri, aynı zamanda davet eden kişinin veya yetkili firmanın imzası yer almalıdır. Yapılan yasa değişiklikleri nedeniyle davetiye seyahat öncesi havalananında bulunan göçmenlik bürosuna ibraz ettirilmelidir. Sıkıntı yaşamamak adına davetiye yollayan kişi veya yetkili firmayı bilgilendirmek ve gerekli imzaları almak gerekmektedir.
Angola konsolosluğundan randevu alan kişiler randevu gününde ve saatinde istenilen belgeleri, pasaportla birlikte eksiksiz şekilde getirmelidir. Belgelerin fotokopisinin mutlaka evrak dosyasında yer alması gerekmektedir.
Angola vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için alınması zor bir vize değildir. Eksiksiz ve doğru yapılan her başvuru genellikle kabul edilmektedir.

ANGOLA VİZE İŞLEMLERİ

Angola Vize İşlemleri başvurusunda bulunacak TC vatandaşlarının seyahat planını yapmadan önce vizelerini almak üzere Angola’nın Ankara Büyükelçiliği’nden randevu alması gerekmektedir. Seyahatten en az bir hafta önce başvuru yapılması önerilmektedir.

Angola’yı ziyaret etme amacı vize aşamasında önem teşkil eder. Zira Angola turistik vize, Angola ticari vize, Angola özel ziyaret vizesi gibi çeşitli vize türleri vardır. Angola vizesi için gerekli evraklar hazırlanırken bu detay da dikkate alınmalıdır.

Angola’ya yapılan ziyaretler diplomatik, turistik, hususi hizmet veya ne olursa olsun her şekilde vize istendiğinde sınır kapılarında vize uygulaması uygulanmaktadır. Bu nedenle Angola vize başvurusu yapılırken istenilen belgelerin eksiksiz ve doğru olması vize almanın temel şartıdır. Randevu gününde evraklarla giden kişi elçilikteki görüşmelerin ardından vize için kabul veya ret cevabı alır.

TC Dışişleri Bakanlığı, Angola vize başvurusu yapacak olan kişiler için birtakım önerilerde bulunmaktadır. Şöyle ki;

Angola seyahatinden önce mutlaka yapılması gereken şey bir yaş ve üzeri tüm yolcuların seyahatten en az 10 gün önce Sarı humma aşısı yaptırması gerekmektedir. Yolcuların aşı yaptırdığına dair uluslararası aşı sertifikasını seyahat süresince yanında bulundurması tıbbi önlem için gerekmektedir. Angola seyahati süresince ülkedeki sağlık risklerine karşı korunmak amacıyla böcek uzaklaştırıcı ilaçlar, spreyler vb. önlemler alınmalıdır. Çeşitli alerjik rahatsızlıkları olan kişilerin seyahat öncesi doktor kontrolünden ve izninden geçmesi önerilmektedir.

Angola vize başvurusunda bulunacak TC vatandaşlarının seyahat planını yapmadan önce vizelerini almak üzere Angola’nın Ankara Büyükelçiliği’nden randevu alması gerekmektedir. Seyahatten en az bir hafta önce başvuru yapılması önerilmektedir.
Angola’yı ziyaret etme amacı vize aşamasında önem teşkil eder. Zira Angola turistik vize, Angola ticari vize, Angola özel ziyaret vizesi gibi çeşitli vize türleri vardır. Angola vizesi için gerekli evraklar hazırlanırken bu detay da dikkate alınmalıdır.
Angola’ya yapılan ziyaretler diplomatik, turistik, hususi hizmet veya ne olursa olsun her şekilde vize istendiğinde sınır kapılarında vize uygulaması uygulanmaktadır. Bu nedenle Angola vize başvurusu yapılırken istenilen belgelerin eksiksiz ve doğru olması vize almanın temel şartıdır. Randevu gününde evraklarla giden kişi elçilikteki görüşmelerin ardından vize için kabul veya ret cevabı alır.
TC Dışişleri Bakanlığı, Angola vize başvurusu yapacak olan kişiler için birtakım önerilerde bulunmaktadır. Şöyle ki;
Angola seyahatinden önce mutlaka yapılması gereken şey bir yaş ve üzeri tüm yolcuların seyahatten en az 10 gün önce Sarı humma aşısı yaptırması gerekmektedir. Yolcuların aşı yaptırdığına dair uluslararası aşı sertifikasını seyahat süresince yanında bulundurması tıbbi önlem için gerekmektedir. Angola seyahati süresince ülkedeki sağlık risklerine karşı korunmak amacıyla böcek uzaklaştırıcı ilaçlar, spreyler vb. önlemler alınmalıdır. Çeşitli alerjik rahatsızlıkları olan kişilerin seyahat öncesi doktor kontrolünden ve izninden geçmesi önerilmektedir.